Jump to content

Top 3 Best Buy Mašinica


Recommended Posts

Sto rece Krle ono sto sam naveo da je best buy najbolji odnos cene i kvaliteta je definicija. To nije moje misljenje niti ukus. Takodje se termin best buy koristi u svoj vrsti robe na trzistu. Mozes kupiti i best buy TV ili best buy usisivac. Postoji i termin kod Engleza the best money can buy a to se odnosi upravo na ono sto si ti mislio.  :good:

Link to comment
Share on other sites

Shimano Bblc   je  masina  koja  je napravljena da traje  meni , Meni  licno bolja ne treba  za  sve situacije  je  ne prevazidjena   .A  odnos cena i kvalitet su se  dokazali  dug niz godina u upotrebi.Mnogo iskusnih  kolega.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

penn surfblaster 7000 za oko 100e jako lepo izgleda,deluje ozbiljno,nisam je jos koristio ali planiram kupovinu

Super masina ja ih imam vec drugu sezonu kupio u formaxu i sve je bez greske. Ko god ih kupi nece se pokajaiti a da li su one bet buy to ne bih znao da kazem ali masina vredi svaku paru

Link to comment
Share on other sites

Za one sa malo plicim dzepom best buy su definitivno Okumini modeli masinica i to Powerliner i Longbow od modela sa baitrunner-om, a bez Axeon i Distance Pro INTG koji sa svojom cenom od 6000-10000 din pokrivaju sve uslove saranskog ribolova, kako na komercijalama, tako i na divljim vodama. A sa kvalitetom mogu da se nose rame uz rame sa daleko zvucnijim imenima... A posto sam Shimano-v fan, po meni su BBLC i Ultegra definitivno best buy u visem cenovnom rangu, jer smatram da se masinica kupuje da sluzi i da traje, a ne da se menja na mesecnom nivou (bar je to slucaj kod mene).
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@topline

...pa sad bas na mesecnom nivou...mislim,nije slucajno sto su ostali ribolovci poceli da zaziru od sarandzija :) jbt pre samo nekoliko godina sve te igracke nisu postojale,ili nisu bile dostupne prosecnom ribolovcu sa nasih prostora pa se ipak pecalo,mozda i vise nego danas...da se ne uvredis nesto, podrzavam potpuno stav da vredi uloziti u kvalitet ali danas i za par hiljada mozes nabaviti pristojnu masinu...ne kazem da traju dugo i da pruzaju osecaj kao shimano i sl. ali previse se otislo sa marketingom,kozmetikom i poziranjem..i u to ime cim skockam moj prvi ozbiljniji komplet odmah kacim fotku :)))

Link to comment
Share on other sites

Da pogadjamo koju masinicu imas   :yahoo:

Veruj mi...znam da su etnoh emblem pro  bblc ultegre i tako to dobre masinice ali ovo je po meni  licno meni najbolje legla uz mavere stapove  meni idealan spoj ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...