Jump to content

Penn Affinity Lc 8000


Recommended Posts

Ilija je u jednom topicu pisao da je pre zastupao proizvode od firme Anaconde.Mozda bi on mogao da vam naruci proizvode od ove firme,jer se Anaconda u zadnjih par godina jako poboljsala u kvalitetu i izboru stvari :good:
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedne modifikacije -Anaconda distance Carp - 60 EUR-a

 

http://www.carpfishing.de/images/product_images/info_images/7659_0.jpg

To je ista modifikacija kao i tf gear.ako je ista fabrika ja vam preporucujem da je neuzimate.prva tri meseca radice kako treba a onda pocinju probemi.rslati se rucica i imah zezanje pri motanu.pocinje da loshe saze najlon jer nije ramnomerno kretanje gore doe.kocnica ptkazuje ovo vam pricam izicnog iskustva.sve u svemu odlicna mashina ali samo za oko

Link to comment
Share on other sites

ova anakonda izgleda supe imao sam priliku da drzim stari model sa bejtom i lepo radi imam anakonda stapove pe bi voleo da ih uparim sa istoimenim masinicama . ako ima kod nas negde neka javi.inace anakonda je ex sekspir to jest senger anakonda.ooni su kupili sekspir.
Link to comment
Share on other sites

Pa kolko sam Ja stigao da ispreturam beli svet cena je u rasponu od 139e do 179e, Nadam se da će gazda Ilija biti na nekoj sredini.

Uglavnom na najviše sajtova je cena 159e.

cena je kao za novog entoha.... :search:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja lično mislim da su ,,renomirane'' firme radjene u Pentagonu.

Jane tebi i tvom poznavanju pribora skidam kapu 6 x,ali sa nekim stvarima moramo da se pomirimo.

Gledao smo iste ovakve slike i sa replikama Ferrari automobila i...

Kinez radi ceo mesec za 3 šake pirinča i to je to

Link to comment
Share on other sites

Nazalost druze moj ovo nije replika kao ferari vec original.Ja sam jedanput reko vec stvarno biram shta cu uzeti.Za onog koji ce mene da menja i da menja opremu svake druge godine moze da uzme bilo shta i da ekperimentira nece se nishta pokvariti.Ja sam dovoljno kupovo i eksperimetiro i sad uzmimam samo staro i kvalitetno.Znaci idem unazad.

Istina je ta koja jeste i moramo se stim pomiriti ali brate nevolim prvo nisam niciji marketinshki tester i pishem onako kako jeste realno,drugo ako se vec prodaje nek se zashtiti il nek se smanji cena .Ako se zashiti ne bi smelo da ima i drugih istih prizvoda.Trenutno znam nekoliko firmi koje se tuze medjusobno za plagijate i to renomirane firme.Znam i ko je koga dobio al to je vec informacija za mene ali nevalja ono shta se deshava sa pazarom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...