Jump to content

Penn Affinity Lc 8000


Recommended Posts

Pazario sam ja letos tri kom. opticki odradjena extra, slaze perfektno i najlon i konac. upario sam je sa speedmasterima 3lb i odlicno lezi u ruci. Jedina stvar zbog koje sam se razocarao u nju, desila se na drugom ili trecem izlasku na vodu. Otisli ja i drugar na M. Alas, sve ok. riba radi, treci ili cetvrti run ja zatezem kocnicu, i nista se ne desava, nasao sam se u cudu kad mi se u ruci raspao qd sraf, otpao osigurac koji drzi sve na svom mestu, jedva sam pohvatao delove da mi ne spadnu sa platforme. Sve u svemu za te pare solidna masinica, nije kvalitet kao stari PENN, i zao mi je sto sam prodao moje tournamente i zamenio ih njima.

 

P.S. ova nova crna varijanta izgleda triput lepse nego stara serija.

Link to comment
Share on other sites

i ja ih posedujem od letos, stvarno bih se slozio sa Ognjenom, odradjena extra, slaze perfektno najlon, i QD je super, dobra je na ribi,  ja do sada nisam imao nikakav problem sa njom i nadam se da necu. Iskreno za te pare je super masinica, ja sam zadovljan sa njom, ali moglo je maaalo bolje. i ja sam dugo birao, u tom cenovnom rangu za novu masinicu ne znam sta bi drugo preporucio, jedino mozda nesto polovno od Daiwa, Shimano...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam ih na sajmu u Becu krajem novembra....masina je bruka! Ima sve sto ima daiwa basia....qd, zadrsku za perfektno slaganje najlona i po nemi prednost u odnosu na basiju je veca tezina! Malo je falilo da ih kupim, ali onda bi trebao i stapove za njih da uzmem, pa sam odustao. Inace za 95 evra koliko kosta komada ne postoji bolja nova masinica!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma

 

Samo shto ovaj koji je radio review.. nije uzeo u predvid da mashinica je namotana sa najlonom i da najlon tezi.. pa zato 755 grama..

tezina mashinice je deklarirana na praznoj mashinici.. a ne sa najlonom..  :crazy:

makara boli glava a te pare tesko da ima nesto bolje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Raspao se dril a ne masina...desava se i na ne znam kojim masinama pa nesto ode...ne treba suditi po tome...ja sto znam o masini je sledece...da radi odlicno, SAVRSENO slaze da li je to konac ili najlon ne bitno...utegnuta je lepo i to je to, misim da za taj novac nema bolje! Drugar je uzeo inace za spod, elem...nosio je prosle god na Maldive i imao je ajkulu preko 2 m na oko 2h se zajebavao sa njom i masina je izdrzala, ne znam sta ce ti veci dokaz....posle toga drugi ortak koji je bio sa njim na pecanju uzeo je u ruke da vidi da li je "ziva" posle toga i kaze da ne mrda u opste kao da nije koriscena...toliko od masine sto ja znam....
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 3 weeks later...
Ja sam imao Surfblaster 8000 prvu seriju kad su tek izasle.Masina robusna,jaka...Dve konusne spulne,braid i mono...kontao sam da uzmem i jednu za spod.E onda ih nisam koristio malo jace od godinu dana i sledeci put kad sam ih uzeo u ruke,brate mili koliko je to tesko...Valjda sam bio naviknut na tesko,jer su i masinice koje sam vec koristio pre nego sto sam ih uzeo bile teske.Tako da sam odustao od njih i za spod i za pecanje.A po meni su Affinity i Surfblaster iste masinice.Govorim o prvim modelima u toj velicini.Malo sminke u korist Affinity-ja(skuplja ne znam zbog cega) i to je to.Unutrasnjost masinice je ista,debljina osovine,materijali...Sluzice te sigurno,nemoj da brines,pogotovo ako si uzeo prvu seriju,Affinity II i Surfblaster II nisu ono sto je kec bio kad je izasao...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...