Jump to content

Koja Stolica Je Najudobnija


Krle

Recommended Posts

Za mene stolica bez naslona za ruke nije stolica.

Pa da , ali ovo nevazi za elegantno popunjene osobe ko Ja primerno :unknw:

Mozes li mi pokazati stolicu sa naslonima za ruke koja je siroka kao ova koju imam ?

Ja jos nisam naiso na takvu !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@VASIL

 

Tezak sam tu negde oko 120 kg i koristim stolicu CP 301 vec vise od dve godine. Komotna je, ima naslone za ruke i cvrsta je. Vredi svaki dinar sto sam dao za nju. http://www.formaxstore.com/images/product-image/Stolica-CP-301-jmmvlm-medium.jpg?1273300891klikom na stolicu uvecana slika

Imam istu stolicu vec drugu godinu. Ko god je od kolega seo u nju odusevio se koliko je udobna. A i trpi mene sa 125kg, plus ima naslon za ruke, meni jako bitnu stavku za stolicu!

Link to comment
Share on other sites

Ultimate Culture,stolica koju sam kupio mislim 2004. I dan danas odlicna sa neznatnim tragovima koristenja,verujem da je Ultimate neprevazidjen kvalitetom...za vas sto imate preko 120 kila Ultimate je ugradio amortizere!
Link to comment
Share on other sites

Samo sam iskazao svoje misljenje da jos nisam naisao na siroku stolicu sa naslonjacima , zahvaljujem se na informacijama kolega!

Postovi kao poslednji sa predlogom kolege u najmanju ruku su neukusni , da ne kazem glupi !

 

http://prikachi.com/images/201/7067201r.jpg

 

Jedan pozdrav od Vasila ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav kolege.Planiram da kupim stolicu nemora da ima rukohvate.Tezak sam oko 100kg visina 1.90cm.Sve gore navedeno sam procitao ali su mi potrebni konkretni i dostupni za kupovinu predlozi.Anakonda VS JRC Cocoon chair VS Daiwa infinity?

Hvala!!

Edited by AleksandarM
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...