Jump to content

Becmenska Bara


Recommended Posts

Kazu da je preprosli utorak ubaceno 4 tone babe,za sarana nisam cuo... isao u pretproslu subotu malo na fidera da probam... ni udarac,verovatno da se malo riba prilagodi i rasiri po bari... ok mi je tamo relativno blizu,pa mi zgdono sa novog da se strcim do bare,par sati malo ubijem... imao sam par sarana prosle godine sve na fidera... kome je blizu,a nije preterano zahtevan.. sasvim je ok prica za blejku i neki rostilj sa drustvom i kumovima :D
Link to comment
Share on other sites

da,istina je da su plivale babuske na pocetku bare 1 ali mislim da je to od poribljavanja...jako niska voda je i dalje,bas mi cudno da su ubacili sarana a opet moje misljenje je da jako malo kiseonika ima u vodi trenutno...milance i ja otisli u nedelju onako turiskticki popodne da malo prozujimo,sa jednim stapom na baru 2...milance talijan naravno iscackao jednog ...

ja cu u petak ako vreme bude ok na keca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ako se misli na veliko jezero, radi, sitan jeste a i redak, jede i kukuruz i boilu, mesnu, dnevana 1000 dingera, preskupo, moze da se nosi ko zeli, 1 kom, do 4 kg. babuska sitna ko dlan i manja,moze kolima do mesta, mada su me terali pehovi, padovi, signalizatira sa sipkom u vodu, lom, stapa, upecah 4 komada, 2 drugara, nista.
Link to comment
Share on other sites

rikno mi blu tyt-""plavi zub"", pozajmljena slika, ovako izgleda http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/543640_296304660452911_223391914410853_660949_1637766079_n.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takmicenje je odrzano u organizaciji Saveza klubova sportskih ribolovaca Surcin, u trajanju od 48h...

ucestvovalo je 11 ekipa...

 

1. CT Papiguz ..................... 193,35 kg

2. CT Bass Shop .................. 82,79 kg

3. CT Marshall ...................... 57,40 kg

 

Najveca riba: CT Papiguz 7,51 kg

 

 

Dve nedelje ranije takmicenje je odrzano u organizaciji USR "Slobodan Raskovic", Becmen

 

1. CT Bass Shop .................. 138,81 kg

2. CT Papiguz ...................... 134,48 kg

3. CT SRD Bass Surcin......... 100,79 kg

 

Najveca riba: CT Papiguz 7,54 kg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...