Jump to content

FAVORIT Udice


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

U zadnje vrijeme najvise koristim Mustad XV2 wide gape i curve shank. Jako mali procenat spadanja riba i nijedna mi se nije ispravila/pukla. I sve to po smijesnoj cijeni.

Jos me pozitivno iznenadila sbs grip tip, jako ostra i odlicno kaci.Jedina mana je cijena koja je ista kao Korda.

Neko rece Korda mu dobra, to je po meni najgora udica ikad napravljena.

Na jednom pecanju sam imao 15 riba a od toga mi 7 spalo.

Glavni krivac za to su bile wide gape 6 i curve shank 6, a vrhunac se desio kad je jednoj udici otpao vrh!!!

Link to comment
Share on other sites

U zadnje vrijeme najvise koristim Mustad XV2 wide gape i curve shank. Jako mali procenat spadanja riba i nijedna mi se nije ispravila/pukla. I sve to po smijesnoj cijeni.

Jos me pozitivno iznenadila sbs grip tip, jako ostra i odlicno kaci.Jedina mana je cijena koja je ista kao Korda.

Neko rece Korda mu dobra, to je po meni najgora udica ikad napravljena.

Na jednom pecanju sam imao 15 riba a od toga mi 7 spalo.

Glavni krivac za to su bile wide gape 6 i curve shank 6, a vrhunac se desio kad je jednoj udici otpao vrh!!!

Link to comment
Share on other sites

U zadnje vrijeme najvise koristim Mustad XV2 wide gape

 

Kad sam je prvi put video nesto mi se nije dopao oblik. Malo je povijen vrh ka unutra, minimalno ali dovoljno da mi se ne dopadne... Drugar je prvi probao i kada sam video rezultate morao sam joj dati sansu. Sad su to jedine udice koje imam vezane u rig boxu.

 

Neko rece Korda mu dobra, to je po meni najgora udica ikad napravljena.

 

slazem se  :good:

 

...i meni je bila favorit ali promenio sam misljenje.

 

Glavni krivac za to su bile wide gape 6

 

Posebno ona!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.exyucarp.com/forum/uploads/imgs/pre_1478991657__p_1970_1_1.jpg                                                                                                                               Drugovi ribolovci da li se neko susreo sa ovom udicom ili pecao na nju,kako se pokazala?    

Edited by Ciki74
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Vidim u novitetima kod Masterbiha udice duplo bolje od drugog,jako message I idealne za takmicenja...ima li neko iskustva sa njima? Ili je samo prepakovano sa Alibabe?
Link to comment
Share on other sites

Pa rekao bih da jeste,ne mogu da im postavio pitanje jer mi je blokirao pitanje kod njih ali ako vec kupujes za skoro dzabe,sto ne prodajes po 100-200 dinara kineska sranja a ne 5-6-7 evra?
Link to comment
Share on other sites

iskreno da ti kazem porucivao sam mnogo puta udice iz Kine i mogu ti reci ne da sam bio zadovoljan nego prezadovoljan,sada dali su to iste kao one koje nama prodaju pod nekim drugim brendovima ne znam i ne smem nista da tvrdim ali da su dobre to smem...i u Kini imas po klasama razvrstano nisu sve dobre,ali kupovao sam sve oblike koje koristim i teflonske sam nalazio

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je to da je sve odande ali ako jedna firma poput Fri Tajma iz Uziva prodaje Kineske udice po 95rsd ne vidim razlog zasto neki No nejm poput Masterbiha prodaje isto to po 600rsd,pa to kad bi ocarinio i platio 20% pdv kostalo bi 1000 dindzi ....A mi ribolovci cutimo tako i pustamo da nas sisaju gde stignu i to srecniji i zadovoljni sto smo konacno nasli top udicu ili bilo sta tako,kao mala deca smo,verujemo u bajke i basne :-D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...