Jump to content

Dilema Koji Najlon Uzeti


Recommended Posts

Nikako da se odlucim za najlon... potreban mi je najlon za komercijalu da bude jak i izdrzljiv pecam u glavnom Mika Alas, Ada Safari... jel ima neko neku preporuku ali da bude bas dobar?

Gamakatsu G-flex 0.30mm uzmi i ne misli ;)

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako neko zaista hoce da bude zadovoljan najlonom nek se malo vise otvori i uzme Nash NXT D CAM mono... Takav najlon je keva. Ne planiram nikad da ga menjam

pa tek si ga kupio,kako tako pricas?

Link to comment
Share on other sites

Pa zato sto ga imam mecec dana i zato sto sam izlazio 11 puta na vodu od kad sam ga kupio i mogu da procenim kakav je a i jedan kolega mi ga je preporicio jer ga koristi skoro godinu dana i sa njim sam isao na pecanje i znam kakav je. Mozda zato???
Link to comment
Share on other sites

Pa zato sto ga imam mecec dana i zato sto sam izlazio 11 puta na vodu od kad sam ga kupio i mogu da procenim kakav je a i jedan kolega mi ga je preporicio jer ga koristi skoro godinu dana i sa njim sam isao na pecanje i znam kakav je. Mozda zato???

pa decko,ja pecam na techniume vec 10 godina pa se ne bi usudio da tako nesto napisem!!a ti tek deset dana?!polako forum cita ne malo ljudi!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako neko zaista hoce da bude zadovoljan najlonom nek se malo vise otvori i uzme Nash NXT D CAM mono... Takav najlon je keva. Ne planiram nikad da ga menjam

I kad za godinu dana dodjes ovdje sa pitanjem koji najlon da ti preporucimo, nemoj se iznenadit ako ti neko preporuci Nash NXT D Camo.

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam ga pune 2 sezone nisam primetio te nedostatke o kojima pricate . 0.31 debljina mogu reci da je odlican najlon cak sam sa njim bacao veliki spomb bez shocklidera (doduse oko 50m ) i nije pucao . Po meni jako izdrzljiv najlon , fin , ni previse mekan ni previse tvrd , neufrckava se ... Kostao je ako se nevaram oko 2000 din 1000m .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...