Jump to content

Dilema Koji Najlon Uzeti


Recommended Posts

Pozdrav kolege, jel ima neko noviju preporuku za najlon? Razmisljam o Gamakatcu g line, Prologic mimicry... 0,30...

Katran Synapse Neon i ne razmisljaj

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da vec 3,4 sezone koristim onaj prologic Xnlt 0.28 , 0.31 i mogu reci da je odlican najlon. Probao prosle godine isto ali fluo i ne svidja mi se uopste. Posle par pecanja postao je beo,i majku mu,cini mi ae da se vise isteze nego ovaj standardni.
Link to comment
Share on other sites

Xzoga Masterlon!Za male pare...mislim da se bolje ne moze naci :)

Pa i nije za male pare ako uzmes u obzir da je kotur od 500m. Jos oni kojima staje 300m na spulnu moraju da kupe 3 kotura ako nece da nastavljaju najlon. Mene licno to odbija jer mi treba 4500 da bi namotao 3 spulne ali da je dobar jeste

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege, jel ima neko noviju preporuku za najlon? Razmisljam o Gamakatcu g line, Prologic mimicry... 0,30...

 

 

Mislim da sa Gamakatsu G line nemas greske, pecao sam proslu sezonu sa njim, malo deblji nego sto si naveo i imao sam problem kad zakacim za sajlu. Desavalo se da udica pukne, a najlon nece da popusti. Planiram i ove sezone da ga namotam na jedan komplet spulni, ali u debljini 0.28.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako 500m, Masterlon 0.28 je pakovanje 1500m..Dobar je, ja ga koristim malo je deblji nego sto pise ali vrlo sam zadovoljan..

Ja sto sam video na sajtu pise 500m mada ja nisam kupio sam najlon vec sam ga dobio namotan na masinice koje sam kupio. Moguce da si u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko koristio u skorije vreme Carp expert carbon onaj crni, ima ga sad u pokovanjima od 1000m a vuce me malo nostalgija da ga probam davno pre sam ga koristio..

Jak kao crna zemlja Samo se malo vise rasteze
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko koristio u skorije vreme Carp expert carbon onaj crni, ima ga sad u pokovanjima od 1000m a vuce me malo nostalgija da ga probam davno pre sam ga koristio..

Od prosle sezone koristim Carp expert najlon,onaj u kamuflaznoj boji,0,28mm debljine.Zasad nemam prigovora,a leti i do sajle bez problema :rofl:  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko koristio u skorije vreme Carp expert carbon onaj crni, ima ga sad u pokovanjima od 1000m a vuce me malo nostalgija da ga probam davno pre sam ga koristio..

jak jeste ali kad sam ga premerio micrometrom 0,35 je 0,40 zato je i jak
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...