Jump to content

Dilema Koji Najlon Uzeti


Recommended Posts

Postovani,

 

I ako nam stvar izgleda totalno neverovatno, necemo polemisati, musterija je uvek u pravu.

Molimo Vas donesite taj "SRAMOTA" najlon, vraticemo Vam novac.

brate kralj si,imas pice jedno uz gajbu piva za ovaj odgovor!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A da li je neko koristio

- GAMAKATSU SUPER G-LINE FLEX

- STRATEGY EDGE ST

 Interesuje me debljina 0,35 ili 0,36 mm 

da li je dobar za dalek izbacaj,da li se uvrce,

da li je otporan na habanje (trska,kamen),

kakva je rastegljivost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest mr. carpersharper
e ovako i ja nesto da kazem...ove god sam uzeo Prologic XLNT novi 0.28, prosle god je bilo nekih ne suglasica od strane mene vazano za najlon...ne bitno ko je video, video :-) nego...koristio sam pomenuti najlon prvi put prosle nedelje na Miki, na jedan stap sam samo vezao shok Buldozer snag promera 0.40 isto Prologic, druga dva su bili bez shoka! Imao sam olovo od 75gr i pva onako sredjni bacao sam na nekih 80m i dalje kasnije da vidim dokle ce izdrzati ....i najlon nece da pukne ladno :-) salim se, najlon je za svaku pohvalu stvarno...
Link to comment
Share on other sites

Xzoga rubylon o,29 testiran sa moje strane prvi put,106 gr olovo bez soka+pva i izdrazao sve bez problema.Na 50-ak metara pri kacenju za neki panj,pri pokusaju da ga otkinem ispravio je udicu.Za sada extremno dobar samo je ostalo da vidim koliko ce da potraje,mislim da i tu nece biti problema ali videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Xzoga rubylon o,29 testiran sa moje strane prvi put,106 gr olovo bez soka+pva i izdrazao sve bez problema.Na 50-ak metara pri kacenju za neki panj,pri pokusaju da ga otkinem ispravio je udicu.Za sada extremno dobar samo je ostalo da vidim koliko ce da potraje,mislim da i tu nece biti problema ali videcemo.

Sa kojim motkama?

Link to comment
Share on other sites

Već treću sezonu (svake godine NOV) trošim XLNT 0,30 CAMO i ne verujem da ću uskoro menjati. 80gr olovo potegni najstrašnije što možeš... tvrdim da neće kiksnuti ako pravilno vezuješ čvorove! Kupujem ga u CARPOLOGIJI jer su direktni uvoznici pa im s'toga najviše verujem za svežinu najlona... i do sada se nisu obrukali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gospodine mladi,prvo to nisu motke nego fini stapovi,Greys Xflite 12,6,3lbs,stari model. :rofl: :rofl:

Izvini,čiko,izvini,ne znam šta mi bi,ali sigurno se neće ponoviti.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

http://s2.postimg.org/iqrewl1rt/FBS_19224.jpgOvaj  najlon  je vrh vrhova   od kada sam  ga namoto na  špulne drugi  ne dolazi u obzir  sve  sam probao   ovo je vrh  .Moja preporuka svima  a nije ni skup  

Edited by milivoj
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...