Jump to content

Cunami


nesa

Recommended Posts

Vi sutirate godinama u velikom kupu malog mokrog luga,nedaju vam lopovi iz Evrope da igrate kod njih.Tamo je dug-dug,nema Vucka da finansira i oprasta milione.A sto se penala tice,kmecite kako smo vas pokrali mnogo godina za titule a 20 godina nije sviran penal Partizanu,pa da se neko okliznuo slucajno bio bi bar jedan.Mora neko da pogine u kaznenom pa ce onda mozda biti.

Link to comment
Share on other sites

U rupu misevi!!!

Nemoj tako,prijatelju,misevi koji su izasli iz rupe u kojoj su bili vise od decenije su gancici.Dosao vam Spliter na vlast pa se malo kurobecate,kad zglajzne opet ce te u rupu.

splinter.jpgnece dugo.

Link to comment
Share on other sites

Nova knjiga u prodaji, Delije Sever, 10 godina vešto skrivan plan: Kako smo od otpada sa Severa napravili prvu ekipu na Jugu!!!!!

 xxaxxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxa koje nabijanje kopmleksa na tribini svaka cast Delije tako se to radi jebi glodare malene

Link to comment
Share on other sites

A ovo je komplex,frustracija,bolest ludih krava.....

 

http://kkpartizan.rs/sr/trofeji

I opet vam Dziki poeba obe limenke,stegne se kolutic cim vide crno beli dres,jace je to od njih.

FK Partizan

ŠAMPION       1986/1987   1992/1993   1993/1994   1995/1996   1996/1997   1998/1999   2001/2002   2002/2003   2004/2005   2007/2008   2008/2009   2009/2010   2010/2011   2011/2012   2012/2013   2014/2015    

 

za 22 godine16 titula,22 godine kmecanja kako su vas pokrali,ko ona ciganka sto kaze''sutiradu me beli,sutiradu me crni,svi me sutiradu,a vaske ko perinac u glavu ima.

Sad ti vidi ko su ti glodari maleni o kojima pises :give_rose:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kmecis opet,nije lako posle dugogodisnjeg silovanja omiljene ti ciganke,boli znam al dace cika Nesa bonu pa ce prodje.Kad vam zglajzne Spliner opet cemo da vas jasimo hahahahahaah. :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Jel to planiraš da glasaš za Tadića ili Dačića ili Ružića? Hehe sad vidim kako je lako biti SILEĐIJA a koliko vidim ovaj planira da vlada malo duže od Tadića.TRPAAAAAAJ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Neso, jesi li ziv? Karma je cudo. Prvo malo za ono vase Oce stoka da vas nabije, pa onda malo za ono Drobnjakovo, doduse, ne iz auta kao on tada.

Tek sad video,jbg....karma nego sta,reko neki Parker danas,Prvo ste dobili Kafuu pa onda Vanderson utovario tri komada oca mu hebem lopovskog.A na tekmi je bilo skroz Ludo-gorec.Ako vam je kad ste skupili olos od stranaca a nasa deca ne mogu ni na klupu,to vazi i za onaj pederski klub iz Humske,jebes Srpske klubove bez srpske dece,serem im se u fudbal i jednima i drugima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...