Jump to content

Tribal Velocity 13Ft 3,5Lb


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

ja imam 12ft 3,25lb stapovi nisu losi za te novce bacaju dosta daleko za moj ukus su mekani i zavrsna obrada mi se nesvidja kao da je umotan izolir trakom ja sam moje uzeo zbog cene bio komplet tri komada 200e iz ove radnje  http://www.kl-angelsport.de/shimano-tribal-velocity-12-ft-300-lb.html

ako mozes uzmi best master puno su bolji imam i govorim iz iskustva

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima ih jedan moj prijatelj, 13ft 3.5lb. Mislim da je dovoljno reci da sam ih htio da ih kupim odmah kad sam ih probao.

Tanak i elegantan blank, full shrink drska, 50mm vodilica.

Jako lagan, brze akcije koja je odlicna za dalja bacanja.

Prvi moj pokusaj je rezultirao sa hicem od 125m a nisam neki bacac.

Doduse treba napomenuti da je na njemu bila aero technium mgs rola koja je dobro pomogla u bacanju.

Silk 0,28 sa shokom od spage debljine 0,30m.

Takodje moram napomenuti da sam bacao bez naprstka sto je uveliko ogranicavalo snagu bacanja jer sam se bojao da ne unistim prst.

Po meni, taj stap vrijedi puno vise od 120-130 evra koliko kosta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
I ja gledao taj isti stap pre neki dan i za 100e po stapu su extra. A neko napisa da su meksi . Ja sam gledao 13 3.5 i ono je sve ali ne meko a neznam 12 ft 3.5 lb bi voleo da vidim . Jeste da zavrsna obrada nije nesto ali je blank bas lep i tanak
Link to comment
Share on other sites

Ja sam te stapove (13' 3.5lb 50mm prva) uzeo pre mesec dana cisto onako,sto se kaze da probam. Kad sam ih poneo na vodu bukvalno sam ostao bez reci sta oni nude za taj novac. Veoma ostar stap,tanak blank elegantan precizan i ono sto me je bas odusevilo baca sa lakocom i bas daleko. Na ribi je fenomelan,tako da je stap definitivno best buy u onosu cene i kvaliteta. Probajte i videcete da je mnogo bolji od velike vecine dosta skupljih stapova.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Данас их пробао,код колеге,бацају стотку 120м ко од шале,каже нове платио 120е/комад...Моћни,моји следећи Боже здравља...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...