Jump to content

Daiwa Infinity Rod Pod Komentari


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Težak samim tim i stabilan, nema previše šrafova, plastike i ostalih elemenata koji mogu da pokvare stabilnost ove naprave. Sve je baš kako treba, ostalo je stvar ukusa. Neko voli da ga vine u nebesa da svi vide, a neko voli jednostavnost i efikasnost. Čast svima ali za mene je daiwa infinity inox pobednik, naravno odnos cena-kvalitet...

Link to comment
Share on other sites

Veliki glas za Infinity,imamo u ekipi tri komada.Resili smo efikasno da ne bude nizak,a da se ne moraju izvlaciti nogare,kupio sam inox cev od 50cm duzine i  istog precnika kao na rod podu,strugar je uradio kraj da se moze usrafiti onaj sraf za stezanje,i resena stvar.Funcionise samo tako.Svasta sam kupovao i prodavao od opreme ali ovaj rod pod verovatno necu prodati nikad.

Link to comment
Share on other sites

Veliki glas za Infinity,imamo u ekipi tri komada.Resili smo efikasno da ne bude nizak,a da se ne moraju izvlaciti nogare,kupio sam inox cev od 50cm duzine i  istog precnika kao na rod podu,strugar je uradio kraj da se moze usrafiti onaj sraf za stezanje,i resena stvar.Funcionise samo tako.Svasta sam kupovao i prodavao od opreme ali ovaj rod pod verovatno necu prodati nikad.

Ako moze slika  rod poda posle prepravke da vidim kako izgleda posto i meni smeta sto je dosta nizak....hvala unapred 

Link to comment
Share on other sites

pre_1458139713__pa170577.jpg

To sto sam obelezio strelicom,umesto fabrickih 25cm duzine,ubacili smo od 50cm inox cev istog precnika,a strugar je odradio takodje od inoxa ono udebljanje na vrhu gde se uvrce sraf.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To sto sam obelezio strelicom,umesto fabrickih 25cm duzine,ubacili smo od 50cm inox cev istog precnika,a strugar je odradio takodje od inoxa ono udebljanje na vrhu gde se uvrce sraf.

Mislim da bi bilo bolje da ste promenili nogare, ovako ste podigli stapove na istu osnovu i rod pod je nestabilniji.

Bar tako mislim

Pozdrav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bilo bolje da ste promenili nogare, ovako ste podigli stapove na istu osnovu i rod pod je nestabilniji.

Bar tako mislim

Pozdrav

Verujte mi ,ako je preziveo to nevreme koje je na slici,onda verujem da nema te sile koja moza da ga prevrne.U svakom slucaju hvala na savetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bilo bolje da ste promenili nogare, ovako ste podigli stapove na istu osnovu i rod pod je nestabilniji.

Bar tako mislim

Pozdrav

Mnogo ruzno izgleda kad se stave dugacke noge(bar meni).Kad bi bar mogao ugao da smanji da nogice budu uze onda bi i moglo to resenje koje ste gore pomenuli....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...