Jump to content

Koji rod pod


nesa

Recommended Posts

Ja imao NIK i nisam bio prezadovoljan! Glomazan,zauzima puno prostora, stavim ga na celo zadnje sediste od kola i vidim racuna da nesto ne stavim na njega, a zauzme celu duzinu sedista. Tezak za transport, buzz bar za tri stapa mi je presirok, trese se kad podignes stap i iznad svega preskup. Zaista mislim da ne vredi toliko para. Samo moje misljenje sa kojim se verovatno malo ljudi slaze... Naravno da ima i onih kojima je NIK savrsen i nemam nista protiv toga.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja prodao rod podove,razmisljam da se vratim na bankstikove.

ja 95% pecanja pecam na banstikove . Imam i kratke i duge a rod pod samo na mestu gde nemogu da pobodem stikove . Kakvi k....ci nick . jebo ti ja maniju . A imam rengera koji mi služi u 5% slucaja. A imao sam raznorazne rod podove ....jbm li ga uvek samgledao da se razlikujem od vecine :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja imao NIK i nisam bio prezadovoljan! Glomazan,zauzima puno prostora, stavim ga na celo zadnje sediste od kola i vidim racuna da nesto ne stavim na njega, a zauzme celu duzinu sedista. Tezak za transport, buzz bar za tri stapa mi je presirok, trese se kad podignes stap i iznad svega preskup. Zaista mislim da ne vredi toliko para. Samo moje misljenje sa kojim se verovatno malo ljudi slaze... Naravno da ima i onih kojima je NIK savrsen i nemam nista protiv toga.

samo sam cekao kad ce neko da napise prvi ovo , istomisljenik sam ali ajde da ne budem uvek ja prvi koji popljuje jbg . A da ne pricamo kako moze da se osteti veoma lako pri transportu, i videcete kad prodje manija jedva ce se prodati ta sminkeracija . Jos ko peca divlje vode nema bolje od stikove jer ssm par puta bio na vodi cak prosle godine na jednoj kad su leteli svi rod podovi u vodu bukvalno svi cak i nicknosim mojih banstikova i jednog uga2 inox. A o manama ima tu drugara na forumu koji imaju nicka a mogu dosta toga da kazu lose o njemu ..... pa samo cekam da prodje vreme i da krenu da ga ......
Link to comment
Share on other sites

Da samo znas u kakvoj si zabludi

Da neko ne pomisli da se hvalim, nemam Ja razloga za to

Ja sam dosad uradio i prodao vise rod podova nego sto su svi uvoznici uvezli u Bugarskoj

Imajte u predvid da mi je to hobi, Ja se profesionalno bavim sasim drugim poslom koji nema nikakve veze ni sa ribolovom , ni sa metalima

To sam postigao zato sto su ovde ljudi svatili da kupuju nesto kvalitetno, cena za ovdasnje uslove i nije mala ali kada nekome kazes i stojis iza toga da kada kupi tvoj proizvod sve sto se desi na tom proizvodu je za racun proizvodjaca.

Zato me i cudi da nema kod Vas Proizvodjaca u pravom smislu reci da ovo radi, ima para u ovom poslu

Ako neko i posumnja da ovaj post ima u cilju samo reklame Ja cu licno kao moderator ovo obrisati

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao,bilo nekad to u St.Pazovi,distributer bio A&S Nastasovic Samo sto je problem bila prihvatljiva cena A to kod sarandzija ne valja,mora sto skuplje da bude...sto se tice kvaliteta rod poda govori da neki od nas i danas imamo i da koristimo
Link to comment
Share on other sites

Video sam Vasilov rod pod vise puta jer ga ima drugar i bolji je od skoro svih sto sam video i koristio...stabilan i funkcionalan..brzo se postavlja....ja imam ultimate desert storm inox (nekada solar globetrotter rod pod) ....i nisam zadovoljan....

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sve je to dobro,i Nick ,i Ugo,renger,sky,daiwa,pa i oni od par hiljada,samo sto vecini pribor stoji u garazi,ostavi. Godisnje vecina nema ni 10dana na vodi. Pre 15god matori mi napravi neke buz barove(moram naci slike) ,ja srednja skola,jbt srecan kao malo dete. Te God 2003, kolega i ja preko 150dana na vodi. Sad kad pogledam,od posla,ako stignem godisnje par kapmanja od 5,6 dana da odradim,par izlazaka na neko druzenje,zapitam see koji ce mi qrc i rod pod I sve..
Link to comment
Share on other sites

Sve je sminkeraj i to teski i polako sve to postaje zalosno , niko neprica o pecanju, samo sto skuplja oprema i po mogucstvu da mozes da zabacis 200m :D . Neko rece ovde kod nas je zastupljen saranski ribolov ja bih to drugacije rekao :" Kod nas je zastupljeno sisanje ovaca, kad moram tako da kazem a od pecanja ni P "

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sta uzeti?

Fox Sky Pod

Fox Ranger MK2

Imao sam oba i izmedju ta dva bi pre uxeo MK2, ima vise mogucnosti za postavljanje nozica, ne udara svinger u sipku, a nerviralo me kad blede, kad se i najmanja ogrebotina vidi, sto su preuski buzz barovi (ja volim uže, ali ovi su bas preuski)...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...