Jump to content

Monster Crab


Recommended Posts

pecam od 1999 godine na boile,i slusam ko zna koliko godina hvalospeve od monster crabu od r.h. i odlucim se da je probam pored mojih xy mikseva.dajte neke smernice,takav miris ima da mi nepada na pamet sa cim bi ga seko i dal se sece uopste i ako budete ljubazni dajte neki miks i sta propratno ako ima osim uobicajenih stvari koje stavljamo.jer kolko znam kod nas nema r.h. mixeva ako vlajko nije dobio i onda bi sve bilo lakse,ali dajte nesto od drugih firmi ili neki domaci mix i onaj ako moze final tach

unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

mare

 

monster crub

secret agent

shelfish sence apeal

 

dozirash sam kako ti ide i dobijesh svoju kombinaciju,provereno radi

 

Monster crub

mulberry florentine

 

druga kombinacija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

znas kako kazu... kupovni miks sa domacim dodacima, presecen sa ovim i onim, al da se to dvoje ne ponisti i ne bude prejako! uspeces ti, naces neku pravu kombinaciju, veruj u sebe!

 

(sarkazam na teme saveta o pravljenju boili ;) )

Link to comment
Share on other sites

na svi mesnim mixevima koje na forumu ima dosta mozes raditi tu kombinaciju.jas radio na najprostije mixeve sa dodtkom ribinog brashna I odlicno je radio.I dan danas rh arome su deo svake moje boile
Link to comment
Share on other sites

imam ja odlicne svoje mixeve za divlje vode ,pogotovo mesne za s&o,plumshel..,hvala braco na savetima,znaci sve na minimalu i udri,a m.c. mi deluje da za dunav bi bilo dovoljno 1do 1.5ml po kili.

hvala drage kolege i pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Rolao skoro neki Monster crab sa Hutchinsonovom aromom... setih se kako je 5ml te arome nekada tuklo a sad cini mi se mozes da prelivas spod sa njom koliko je slaba... preporuka za doziranje na bocici sada je 7-12ml... bilo me strah da sipam i donju vrednos ali posle nekoliko proba skapiram da ni srednja vrednost ne daje onaj stari prepoznatljivi smrad monstera... kakva su vasa iskustva?

Link to comment
Share on other sites

Rolao skoro neki Monster crab sa Hutchinsonovom aromom... setih se kako je 5ml te arome nekada tuklo a sad cini mi se mozes da prelivas spod sa njom koliko je slaba... preporuka za doziranje na bocici sada je 7-12ml... bilo me strah da sipam i donju vrednos ali posle nekoliko proba skapiram da ni srednja vrednost ne daje onaj stari prepoznatljivi smrad monstera... kakva su vasa iskustva?

Probaj AA Baits aromu monster crab i nema greske [emoji6]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rolao skoro neki Monster crab sa Hutchinsonovom aromom... setih se kako je 5ml te arome nekada tuklo a sad cini mi se mozes da prelivas spod sa njom koliko je slaba... preporuka za doziranje na bocici sada je 7-12ml... bilo me strah da sipam i donju vrednos ali posle nekoliko proba skapiram da ni srednja vrednost ne daje onaj stari prepoznatljivi smrad monstera... kakva su vasa iskustva?

Ista su mi iskustva sa onim koji sam kupovao na nasim prostorima, tacnije u Hrvatskoj.

Kad sam narucivao iz tackle box-a ili kad mi drug donese iz Holandije drugaciji je i monster i mulbery.

Link to comment
Share on other sites

Uvek je kod komšije trava zelenija...imam RH kupljen u Autosportu pre XX godina i kupljen u Segedinu skoro,ne vidim neku razliku osim u pakovanju,peca i jedno i drugo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probaj AA Baits aromu monster crab i nema greske [emoji6]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slazem se sa kolegom AA baits ima vrhunske arome, vrijedi probati.....A sto se tice R.H tu sigurno nema greske :)

Link to comment
Share on other sites

Ima greske, od kad je “otišao “ Rod to više nije to.

Zoki čika ron iako više nije on odavno možda i 20 god nema nikakvih dodirnih tačaka sa proizvodnjom bilo čega pod tim brendom.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...