Jump to content

Video Klipovi, Slike...


smrki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Krijumcarenje kapitalnih sarana i to na kakvom nivou, a mi mislimo samo kod nas je tako nesto moguce :                                                                                                                                                                                                                        http://carpfishingvideos.com/none-of-us-should-turn-a-blind-eye-to-a-problem-which-although-not-talked-and-w

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

majstor lomi sarka na pomrit iz burger kinga,a mi se zezamo sa boilama i spod mixom :D

 

 

U potoku, bez hranjenja, bez markerisanja, na dubini od pola metra, na daljini od 3 metra, bez rod poda, bez zujalica, bez meredova (covek lagano rukama hvata najlon), sa izvesnim ljubicasto/roze stapom...

Na pomfrit?!

SPEKTAKL!!!

Link to comment
Share on other sites

U potoku, bez hranjenja, bez markerisanja, na dubini od pola metra, na daljini od 3 metra, bez rod poda, bez zujalica, bez meredova (covek lagano rukama hvata najlon), sa izvesnim ljubicasto/roze stapom...

Na pomfrit?!

SPEKTAKL!!!

Upravo tako :) Prosle noci sam par sati gledao na yt kako ljudi pecaju sarana u Sjedinjenim Americkim Drzavama .Prvo sto sam primetio je to da su to uglavnom instant pecanja.Malo praskaste,secerca i  klasicna dubinka,kad zatrese,tu je . nisu toliki esteticari kao mi;na vecini snimaka sam vidjao da ljudi pecaju na 2,3 razlicita stapa,razlicite masinice i jednostavno ne prave toliku nauku od toga ,kao sto smo mi napravili. Cak nisam ni video da iko koristi marker,nego gde im se svidja,tu zabace :) Cak prave i takmicenja na pojedinim jezerima. Citao sam i pravila ,u kojima se nigde ne pominje da je zabranjen zig rig ,predvez ne sme biti duzi od 30 cm,zabranjena praskasta,raketa sme do 20 h,nocu samo kobra i pva :) Ono sto je najstroze zabranjeno je ostavljanje smeca iza sebe . Takmicar koji je bahat prema ekosistemu,dobija dozivotnu zabranu pristupa na to jezero. sve u svemu drugaciji pristup po mnogim stavkama u odnosu na nase podneblje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Upravo tako :) Prosle noci sam par sati gledao na yt kako ljudi pecaju sarana u Sjedinjenim Americkim Drzavama .Prvo sto sam primetio je to da su to uglavnom instant pecanja.Malo praskaste,secerca i  klasicna dubinka,kad zatrese,tu je . nisu toliki esteticari kao mi;na vecini snimaka sam vidjao da ljudi pecaju na 2,3 razlicita stapa,razlicite masinice i jednostavno ne prave toliku nauku od toga ,kao sto smo mi napravili. Cak nisam ni video da iko koristi marker,nego gde im se svidja,tu zabace :) Cak prave i takmicenja na pojedinim jezerima. Citao sam i pravila ,u kojima se nigde ne pominje da je zabranjen zig rig ,predvez ne sme biti duzi od 30 cm,zabranjena praskasta,raketa sme do 20 h,nocu samo kobra i pva :) Ono sto je najstroze zabranjeno je ostavljanje smeca iza sebe . Takmicar koji je bahat prema ekosistemu,dobija dozivotnu zabranu pristupa na to jezero. sve u svemu drugaciji pristup po mnogim stavkama u odnosu na nase podneblje. 

A jesi ti primjetio da u Americi sarana ima bukvalno kao govana u vodama?

Ako ne znas za podatak da je saran tamo invazivna vrsta i da se isto tako organizuju takmicenja ko ce ga vise ubit, onda normalno da ti je sve to cudno.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i to.Svejedno,bahato mi je to i ne odobravam. znam za taj podatak Yo Yo. Konkretno,ova takmicenja pecaju ljudi koji imaju C&R pristup ,ne pecaju da djubre zemljiste i hrane stoku (posto i to neki rade u SAD). uspeo sam nekako da pronadjem link,pa ako nekog zanima..... http://www.carptournamentseries.com/site/

Link to comment
Share on other sites

Ajde nesto pozitivno i od amerikanaca.

Pored svih gluposti koje rade nek su prihvatili i nesto normalno od ostatka svijeta.

S obzirom koliko sarana imaju i para vrlo brzo bi mogli postati opasni konkurenti na SP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...