Jump to content

Kako Baciti Sto Dalje Sa Obicnim Stapovima


Recommended Posts

Ovde su izgleda svi majstori ovog zanata, sad ako neko nema century i free spirit i ako napise nesto odmah se nakaci par pojedinaca za ismevanje ( cast izuzecima) ,sto imaju manje izlaska na vodu a vise ovako internet provedinih sati to je druga prica.. vecina je ovde manekena koji sve znaju al otom potom..necu da se upustam u raspravu,znam sta radim sa svojim stapovima,,pozz
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ma sve ti verujem... ;)

Lako je tebi da budes odlican bacac sa tom konstitucijom!

A sta cemo mi jadni neuhranjeni?!  :sorry:

Pa znas valjda da je za moje zabacivanje samo nebo granica! :rofl:

Ja sam po konstituciji rodjen za zabacivanje ( laksih pecaljki do 5m) :rofl: :rofl:

Uhranicemo te druze stari xaxaxaxa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ih 60m. Lako je tebi burazeru kad ti imas Free Spirit. A jesi to merio bas na livadi ili ovako odoka sa sve stomakom od najlona? :)

Na livadi mereno specijalnim sanntimetrom... I sa stomakom i bez... 60m ide laganica sve posle je povuci potegni...

A znam da kad god sam tri puta u zivotu pecao na miki da sam se dobro napregao da dobacim do te cuvene zice... Tako je meni ipak lepse na 60m a i ponesto se i tu uhvati... :) sve preko toga camac ili plivanje

Link to comment
Share on other sites

Druze stari hoces da te primimo ja i Bili u klub "ribolovaca saranskih grdosija" teska kategorija. Sredicemo nesto da upadnes preko reda

 

Samim pozivom mi cinite ogromnu cast, jos kad dobijem clansku kartu, bice to moj dan za pamcenje!

 

Ne znam samo dal' kilazom odgovaram?

Ovakav sitan, neuhranjen, dziguljigav...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samim pozivom mi cinite ogromnu cast, jos kad dobijem clansku kartu, bice to moj dan za pamcenje!

 

Ne znam samo dal' kilazom odgovaram?

Ovakav sitan, neuhranjen, dziguljigav...

Da bi usao u nas klub moras da prodjes niz testova izdrzljivosti u raznim disciplinama.

Vidi sto se kilaze tice progledacemo ti kroz prste,kakav si takav si ali nas si! :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da u zadnje dve godine cim se pomene "sajla na miki" svaka tema krene nizbrdo....

 

Trebao bi nas moderator da uvede da kad neko spomene "sajlu na miki" da bude ko da je opsovao,da se automatski brise rec.. 

 

Eee...

Bilo bi to tako da je to pravi moderator! 8P

Link to comment
Share on other sites

Ha, ha, ha.

Sajla na Miki......sad vidim to je nesto kao IN....

Mozda mi je tek sad jasno....Odem prvi put tamo na poz.10, i prva tri bacanja blamaza, sva tri preko sajle, jer mi mangupi rekli da mora tamo blizu.

Ja ono.....gledam levo desno....dal je mnogo ljudi videlo...nije mnogo samo skoro celo jezero haha. Ziv blam me obuzeo, gledaju ljudi, mislim se u sebi sad se smeju kao ludi. Normalno ja kidam, a ono kao za k...c nece sistem da pukne, celu sajlu povlacim, cak se i Kule....cudio....smejao, pa kao ono....ej Biseru pa koji je to najlon jeb...te?

Aliiiiiii sad je meni jasno.....ja sam u stvari bio IN.......!!!!

 

Pa...., koji ste vi mangupi.....-:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

E sad za kaznu ces morati da prodjes dodatne testove da bi se prikljucio ekipi! :diablo:

Mislim da ce morati da podmiti clanove komisije za prijem... 

ne kaze se dzabe da se lakse i bolje razmislja masne brade i krvavih ociju.... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...