Jump to content

Šaran 35,5Kg Velika Morava


baba_vanga

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Svaka čast momku na ulovu! A što je još limpozantnije od ulova je činjenica da je ova riba preživela sve moguće napade krivolovaca(mreže, struja, grabuljanje) i na kraju stradala od najlona 0.25mm :sorry: . Živa bila Morava i davala još ovakvih riba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onda lepo odvedite ovog momka ponovo na vodu, upecajte sarana od 35 i pokazite mu kako se vadi takav saran ziv....   xaxaxaxaxaxaxaxa....

Momak bravo!!!!!! Ali priznajem da sam radoznao da nam "momak" licno isprica pricu kako je i sta bilo, dovedite ga na forum!!!!

a

Pa i izvadio ga je zivog samo sto se prema njemu ponasao kao da je izvadio bojler Rade Koncar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Citiram (sa drugog foruma) lika koji je uhvatio ribu:

 

Hvala vam kolege jos jednom na cestitkama,mng mi znaci kada vidim da mi iskreno cestitaju i razumeju me pravi ribolovci. Ovih dana svi na mene sa svih strana vrse pritisak,zovu me iz razlicitih gradova i pricaju kako sam mogao da uzmem ogromne pare.Cak su me zvali i da mi kazu da je svetski rekord na divljim vodama bio 28kg,da sam pozvao njih i da su da to zvanicno izmerili i snimili da bi moja riba sa 35,5kg bila novi svetski rekord na divljim vodama,da bih dobio 20000evra vrednu simanovu opremu od ''glave do pete'' i tri njihova saranska stapa i masinice.Plus 5000 evra koje bih dobijao svake godine sve dok neko drugi ne obori moj rekord...     Rekao sam im kao i svima da je sada kasno za sve to,da mi je Bog podario da upecam tu ribu i pruzio mi cast da se 2h borim sa njom i uzivam u naletu adrenalina,ali da nista ne  zaradim na njoj i da ce mi samo slika koju cu izraditi u prirodnoj velicini i uramiti je i glava tezine 6,4kg koju cu preparirati ostati uspomena zauvek i za mene i za moje potomstvo.Imam snimke vadjenja ribe iz vode,slike merenja,vise od 100 ljudi je u dva dana doslo da vidi tu ribu uzivo i ja sam presrecan.Moja porodica i prijatelji su uz mene i oni znaju da je ova moja riba svetski rekord i ako to mozda nece saznati ceo svet.Jos jednom kolege mng mi znace vase cestitke i podrska i zelim svima srece i bistro http://www.vukovisadunava.com/Smileys/mojismajliji/hi.gif 

Link to comment
Share on other sites

Njegovo pisanje je gola guzica.

Prvo, on nije sportski ribolovac vec klasicni mesar kakvih su pune obale svih nasih voda.

Drugo, za saranski ribolov je ocigledno amater i jos prica o rekordu na divljim vodama od 28 kila sto nema veze sa pamecu.Pa 2012 godine je na jezeru Bocac ulovljen saran od 30,55 kila.

Ali ajde de, najgore od svega je kad sportsko-ribolovacke novine pisu o ovome hvalospjeve umjesto da uce buduce generacije da postuju prirodu i ne istrebljuju sve sto im dodje na stap.Pogotovo ne ovako kapitalne primjerke kao sto je ovaj.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ni iz blizu ta riba nije svjetski rekord na divljim vodama kad se dobro zna da se pecaju i puno vece ribe na divljim vodama. Primjer je ona riba koja drzi svjetski rekord u klasi golaca a pliva u jezeru Euro Aqua u Austriji a prenesena je sa Balatona.Znaci i tu je ribu neko upecao pa prenio i nije se hvalio o tome kako je to svjetski rekord nego se uzelo pa se sad zaradjuje masno na toj ribi a i na mnogim drugima. Dakle ovaj sto prica nema pojma o pojmu a to sto je bio sretnik da mu se zakaci ovolika riba na udicu umjesto da iskoristi na najbolji moguci nacin, on je sam sebi gurnuo veliki dildo u usta i sad samo moze da ga dudla i da se tjesi sa tim da je on imao velikog sarana i kojeg je eto pola Srbije slikalo.

Od junaka je postao goli qrac!

Link to comment
Share on other sites

Ni iz blizu ta riba nije svjetski rekord na divljim vodama kad se dobro zna da se pecaju i puno vece ribe na divljim vodama. Primjer je ona riba koja drzi svjetski rekord u klasi golaca a pliva u jezeru Euro Aqua u Austriji a prenesena je sa Balatona.Znaci i tu je ribu neko upecao pa prenio i nije se hvalio o tome kako je to svjetski rekord nego se uzelo pa se sad zaradjuje masno na toj ribi a i na mnogim drugima. Dakle ovaj sto prica nema pojma o pojmu a to sto je bio sretnik da mu se zakaci ovolika riba na udicu umjesto da iskoristi na najbolji moguci nacin, on je sam sebi gurnuo veliki dildo u usta i sad samo moze da ga dudla i da se tjesi sa tim da je on imao velikog sarana i kojeg je eto pola Srbije slikalo.

 

Od junaka je postao goli qrac!

pa on ga je barem i video a ti sto si zavidan to je vec tvoja stvar,da se razumemo . Kad ti licno toliko ribu na reci budes imao onda palmudi jer ovako nema smisla ponizavati neciji uspeh,bar bi se ja lose osecao.a pola ako ne i 90% sa ovoga i drugih foruma nije upecalo na reci ni priblizno toliku ribu!

Tako da covece sto si je upecao jos jednom svaka cast a doktorima saranskog ribolova sto ceo zivot provedu ponizavajuci tudje uspehe zelim puno amerikanaca na njihovoj predrkanoj boili. :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joj nemogu da verujem sta pisete,o kom sportskom ribolovu vi pricate kad ste i vi mesarali do skoro,sad od jednom svi fini.Da je u redu da se sa takvom ribom ponasa mesarski nije ,ali nemate niti sekundu prava da pljujete po coveku za dela koja i sami radite .Debelo sramota!Kao nikada niste odneli ribu kuci itd.....

Al ajde kazu ljudi se menjaju ,to se neko zajebo debelo!I moja baba je nevina :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joj nemogu da verujem sta pisete,o kom sportskom ribolovu vi pricate kad ste i vi mesarali do skoro,sad od jednom svi fini.Da je u redu da se sa takvom ribom ponasa mesarski nije ,ali nemate niti sekundu prava da pljujete po coveku za dela koja i sami radite .Debelo sramota!Kao nikada niste odneli ribu kuci itd.....

Al ajde kazu ljudi se menjaju ,to se neko zajebo debelo!I moja baba je nevina :yahoo:

Kako ti mozes tvrditi da je neko mesar ovde a ne poznajes ga?

Za ovog malog imamo konkretan dokaz da jeste mesar i imamo puno pravo da iznosimo misljenje o tome.

Sta ako ti ja kazem da otkako se bavim modernim saranskim ribolovom NIKAD ali NIKAD nisam odnio sarana kuci?

Imam za to bar 20 svjedoka, a sarane jesam nosio kuci kad sam imao 11-12 godina i pecao ih na ljeskov stap i to kraduci iz ribnjaka jer mi je bilo zanimljivo ono sto je zabranjeno kao i svakom djetetu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...