Jump to content

Sarulesti


gmboki

Recommended Posts

Jova je otrov za sarane, jos ako ga Dukas drzi pod kontrolom, i podalje od flasencuga bice tu svasta

 

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Pozz drugari. Evo da vam javim da je nasa ekipa sinoc izvukla maksimum iz nevremena i uz dosta riba oko 10lg i nekoliko oko 12 imala i ribu od 21.2kg. To je za sada najveca riba, bar koliko ja znam. Takodje sam izgubio jednu oko 25kg pred meredovom. To je inace treca riba slicne velicine koju smo izgubili. Pecamo na 3x30mm boile jer nas rakovi unistavaju. Malo je falilo i da dodje do medjunarodnog incidenta jer je bugarska ekipa koja peca blizu nas sinoc toliko glasno pustala muziku iz automobila da to nije bilo normalno, ali na srecu ugasili su na vreme :) danas pada kisa i kako izgleda nece ni stati skoro. Mozda bude akcije preko dana
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozz drugari. Evo da vam javim da je nasa ekipa sinoc izvukla maksimum iz nevremena i uz dosta riba oko 10lg i nekoliko oko 12 imala i ribu od 21.2kg. To je za sada najveca riba, bar koliko ja znam. Takodje sam izgubio jednu oko 25kg pred meredovom. To je inace treca riba slicne velicine koju smo izgubili. Pecamo na 3x30mm boile jer nas rakovi unistavaju. Malo je falilo i da dodje do medjunarodnog incidenta jer je bugarska ekipa koja peca blizu nas sinoc toliko glasno pustala muziku iz automobila da to nije bilo normalno, ali na srecu ugasili su na vreme :) danas pada kisa i kako izgleda nece ni stati skoro. Mozda bude akcije preko dana
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam dodati da su Srkijan i ekipa uspeli da ponovo upecaju istu ribu od 15kg koju su imali neki dan. To je bas bas retkost na ovolikoj vodurini da udati ista riba u dva dana

Vezali su je da odmori pa je pustili sa udicom naza :)

Link to comment
Share on other sites

Pozz drugari. Evo da vam javim da je nasa ekipa sinoc izvukla maksimum iz nevremena i uz dosta riba oko 10lg i nekoliko oko 12 imala i ribu od 21.2kg. To je za sada najveca riba, bar koliko ja znam. Takodje sam izgubio jednu oko 25kg pred meredovom. To je inace treca riba slicne velicine koju smo izgubili. Pecamo na 3x30mm boile jer nas rakovi unistavaju. Malo je falilo i da dodje do medjunarodnog incidenta jer je bugarska ekipa koja peca blizu nas sinoc toliko glasno pustala muziku iz automobila da to nije bilo normalno, ali na srecu ugasili su na vreme :) danas pada kisa i kako izgleda nece ni stati skoro. Mozda bude akcije preko dana

a sto niste pokazali bugarima ko su srbi,onako brale medjunarodno ;)
Link to comment
Share on other sites

Inace ono sto imam da kazem o ovoj ekspediciji je:

1. Glod se nije pojavio niti se javio!

2. Ako planirate ici tamo ponesite garderobu i opremu za leto i zimu( ili przi sunce ili pada kisa i duva). Imao sam osecaj da smo u Mongoliji, priroda je veoma lepa ali je klima ostrija nego kod nas

3. Nisam cuo da je iko upecao amura u ovoj turi! Riba je jos imala mleca i nije se sva izmrestila i mislim da zbog toga nije jela kako bi trebala.

4. Spremite se za ekstremno pecanje! Nama je riba radila samo nocu! Preko dana par sitnijih komada.

5. Gadjajte Septembar. Iz razgovora sa menadzerom moguce je organizovati isto ovo i tada, a tada nije ni hladno ni toplo i ne duva jako. Slovenci, Bugari i mi smo zainteresovani doci u ovom terminu. Skupicemo ekipu.

6. Zaboravite pricu da ne nosite kuvani kukuruz i pelete! Mi smo pecali na mestu koje je pobedilo u poslednjem kolu best 5 taknucenja, trsta uz obalu, spombon sam bacio pola jupolke spoda sa mrvljenim boilama i upecao dosta velikih komada. Ako na spotu nemate ribu morate je navuci! Ovo je ogromna voda! Riba se krece. Mi smo na jedan komplet imali udarce samo prva dva dana! Ja licno sam bacio 15kg boili.

ZAKLJUCAK: NEMA PRAVILA! NI JEDNO MESTO NIJE ISTO NA JEZERU. SAMO JE SVIMA RIBA RADILA NOCU! NEKO JE IMAO PROBLEMA SA DEVERIKAMA, MI NE! PRCALI SMO NA 24MM DVE PILUTKE, CELU...MA JOK!

AKO NAMERAVATE ICI MOJ VAM JE SAVET SEPTEMBAR, PONESITE SVE! I OECAJTE SVOJE PECANJE! NE NADAJTE SE DA CE SE RIBA SAMA UPECATI, OVO JE OGROMNA DIVLJA VODA I TRAZI CRNACKI RAD! I OBAVEZNO PROBAJTE OVCIJI SIR!

SVAKO DOBRO

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Inace ono sto imam da kazem o ovoj ekspediciji je:

1. Glod se nije pojavio niti se javio!

 

Upola tacno , covek se javljao redovno , vama nista nije falilo i mislim da je sve proslo u najboljem redu !

 

a sto niste pokazali bugarima ko su srbi,onako brale medjunarodno ;)

 

A sta to da pokazu ?

Link to comment
Share on other sites

Vasil ne znam kome se javio ali nama i drugim ekipama nije, a koliko se secam rece da je krenuo pre nas. Ali nije ni bitno, bilo pa proslo. Jezero je prelepo. Docicemo opet, nadam se vec u Septembru
Link to comment
Share on other sites

Sve je u redu momci , za mene je bilo veliko zadovoljstvo sto sam mogao i licno da upoznam puno Vas koji ste bili tamo ! Imam dosta fotki , kada se malo sredim kacim tu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace ono sto imam da kazem o ovoj ekspediciji je:

1. Glod se nije pojavio niti se javio!

2. Ako planirate ici tamo ponesite garderobu i opremu za leto i zimu( ili przi sunce ili pada kisa i duva). Imao sam osecaj da smo u Mongoliji, priroda je veoma lepa ali je klima ostrija nego kod nas

3. Nisam cuo da je iko upecao amura u ovoj turi! Riba je jos imala mleca i nije se sva izmrestila i mislim da zbog toga nije jela kako bi trebala.

4. Spremite se za ekstremno pecanje! Nama je riba radila samo nocu! Preko dana par sitnijih komada.

5. Gadjajte Septembar. Iz razgovora sa menadzerom moguce je organizovati isto ovo i tada, a tada nije ni hladno ni toplo i ne duva jako. Slovenci, Bugari i mi smo zainteresovani doci u ovom terminu. Skupicemo ekipu.

6. Zaboravite pricu da ne nosite kuvani kukuruz i pelete! Mi smo pecali na mestu koje je pobedilo u poslednjem kolu best 5 taknucenja, trsta uz obalu, spombon sam bacio pola jupolke spoda sa mrvljenim boilama i upecao dosta velikih komada. Ako na spotu nemate ribu morate je navuci! Ovo je ogromna voda! Riba se krece. Mi smo na jedan komplet imali udarce samo prva dva dana! Ja licno sam bacio 15kg boili.

ZAKLJUCAK: NEMA PRAVILA! NI JEDNO MESTO NIJE ISTO NA JEZERU. SAMO JE SVIMA RIBA RADILA NOCU! NEKO JE IMAO PROBLEMA SA DEVERIKAMA, MI NE! PRCALI SMO NA 24MM DVE PILUTKE, CELU...MA JOK!

AKO NAMERAVATE ICI MOJ VAM JE SAVET SEPTEMBAR, PONESITE SVE! I OECAJTE SVOJE PECANJE! NE NADAJTE SE DA CE SE RIBA SAMA UPECATI, OVO JE OGROMNA DIVLJA VODA I TRAZI CRNACKI RAD! I OBAVEZNO PROBAJTE OVCIJI SIR!

SVAKO DOBRO

Sve se slazem sta je napisao,samo nasa ekipa Meleg bait 1, je imala amura od 9,5 kg,nama je pecala i preko dana.Pecalo se do zadnjeg atome snage,a potrosili smo preko 10l benzina za jedan iznajmljeni, a imali smo jos dva gumana camca.Pecanja za pamcenje i jeste u pravom smislu.

Cestitke za Kristijana i Srkijana,imali su najvecu ribu na jezeru ali su pecali na mestu na koje su bili pre i poznaju teren u potpunosti sto ne umanjuje njihov uspeh!

Link to comment
Share on other sites

Da se pohvale domacini koji su bili jako brizni i savesni!Sakodevno su dolazili u kamp i pitali da li nam je nesto potrebano,nosili akumulatore na punjenje,mobilne i kamere i sitne potrebstine.

Sve pohvale za pravi domacinski odnos.

Zahvalio bih se i Vasilu,koji je bio dobar domacin i fer pri izvlacenju mesta sto je bilo korektno sa njegove strane.Vodio je racuna o svemu a Glod tj Dragan iz opravdanih razloga nije bio u mogucnosti da se pojavi na jezeru,ali Vasil je sve to zamenio bez problema!

Hvala svima na upoznavanju i lepom pecanju!

 

Izvestaj i hronologiju cu napisati kad se malo sredim od putovanja i dobijem slike sve na okupu!

 

Poz  Dukas Academy!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...