Jump to content

Stuka


vladaBG

Recommended Posts

U smislu da se cuva voda i vraca uhvacena riba jeste komercijala,izgleda kao divlja voda,sto i jeste.1500 din dnevna i za placenu dozvolu imas veceru,po meni sasvim korektno.

Link to comment
Share on other sites

Za soma ipo dinara sipam 10 kila goriva u rezervoar za pentu,sednem u camac i vozikam se ceo dan po Dunavu i pecam smudjove.

Za veceru uz ribu ili neku mesinu obalimo koju kilu rose ili belog vina i eto veselja.

E to je po meni sasvim korektno.   :pivopija1:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U smislu da se cuva voda i vraca uhvacena riba jeste komercijala,izgleda kao divlja voda,sto i jeste.1500 din dnevna i za placenu dozvolu imas veceru,po meni sasvim korektno.

mislio sam komercijala u smislu da se placa dnevna dozvola... :)  :) i to jos 1500dinara...

Ako se ne varam ista cena ko na joci a joca nam je duplo blize,a verovatno ima i vecih stuka

Link to comment
Share on other sites

Neko rece da je sada hladno za camac...

Jucerasnji izvestaj sa Dunava:

13 smudjeva 1-1.5 kg i saran regularno uhvacen za labrnju ni manje ni vise nego 14 kg. :yahoo:

El to izvestaj sa celog Dunava? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: 8P

Link to comment
Share on other sites

svaka cast na ulovu,ali i dalje tvrdim da je malo hladno za camac.inace je pravo vreme za kapitalce.pre 2 nedelje sam se smrzo ko dupe a temperatura je bila u plusu.cak me ni kajsijevaca nije zagrejala.sad ni ne pomisljam da sedam u camac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...