Jump to content

Struna Za Predvez


Recommended Posts

Dal bese Kraljevo,nasao adresu na poledjini novina Ribolov ....nije bas vrh,recino ona guma sto je kanap presvucen hoce da pukne ili ga cverglan rasturi a sto se tice kanapa dobar,ni jedan skandal nismo imali,imamo predveze od 15-45lb,cene 350-650 za onak cupavi maskirni :-D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dal bese Kraljevo,nasao adresu na poledjini novina Ribolov ....nije bas vrh,recino ona guma sto je kanap presvucen hoce da pukne ili ga cverglan rasturi a sto se tice kanapa dobar,ni jedan skandal nismo imali,imamo predveze od 15-45lb,cene 350-650 za onak cupavi maskirni :-D

Bracala svi su oni isti u tom cenovnom rangu,uporedjivali i kkarp i prologic i neznam ti ja koje pa cak i pakovanje isto samo nadpis drugaciji, no to neznaci da nisu dobri koji god odaberes
Link to comment
Share on other sites

Koristim K-karp predveze od kada su prvi put uvezeni kod nas.Konkretno, posto pecam u panjevima, koristim Xtra tough camo green 45lb i odlican je.Tacno je da je Prologic Viper isto to samo druga nalepnica ali je i skoro duplo skuplji.Problem je to sto tih predveza vise nema kod uvoznika, a koji je iz Kraljeva, odakle sam i ja.

Pitacu uvoznika dali ce ih biti, pa javljam.

Link to comment
Share on other sites

Kryston zabranjeno voce ili ? :))))

Najviše sam koristio Quick Silver, perfektan kao i sve ostalo od Kryston-a, ali za te pare kupim 4 ova gore pomenuta, koji mi kao i Kryston nikada nisu napravili problem a i šaran se nije bunio što nije Kryston...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najviše sam koristio Quick Silver, perfektan kao i sve ostalo od Kryston-a, ali za te pare kupim 4 ova gore pomenuta, koji mi kao i Kryston nikada nisu napravili problem a i šaran se nije bunio što nije Kryston...

jesi siguran da se nije ljutio coro sto nije kryston.....ali reci kada otvoris foxovu torbu a u njoj foxova pernica a u njoj samo solar i kryston....hahaha

Ludilo mozga! :)

Link to comment
Share on other sites

Ime je ime a struna je struna...i jedno i drugo peca ribu, samo sto kada imas fox ili solar onda ti je vece samopuzdanje....to ti je kao kada krenes na put sa audijem ili dacijom.....i jedno i drugo ide...ali si nekako opusten kada si u audiju

Link to comment
Share on other sites

jesi siguran da se nije ljutio coro sto nije kryston.....ali reci kada otvoris foxovu torbu a u njoj foxova pernica a u njoj samo solar i kryston....hahaha

Ludilo mozga! :)

 

 

Ime je ime a struna je struna...i jedno i drugo peca ribu, samo sto kada imas fox ili solar onda ti je vece samopuzdanje....to ti je kao kada krenes na put sa audijem ili dacijom.....i jedno i drugo ide...ali si nekako opusten kada si u audiju

Prvo napises da je kupovanje FOX-a ili Krystona ludilo mozga pa onda to u sledecem postu opravdas!

 

Kontradiktoran si sam sebi druze ? :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Prvo napises da je kupovanje FOX-a ili Krystona ludilo mozga pa onda to u sledecem postu opravdas!

 

Kontradiktoran si sam sebi druze ? :unknw:

Evo ga advokat....nisma kontradiktoran nego kazem da i jedno i drugo zavrsava posao samo sto ko ima para sigurno ce kupiti pre audi nego daciju....direktore.....trebao bi da postanes administrator sajta!

Link to comment
Share on other sites

Evo ga advokat....nisma kontradiktoran nego kazem da i jedno i drugo zavrsava posao samo sto ko ima para sigurno ce kupiti pre audi nego daciju....direktore.....trebao bi da postanes administrator sajta!

Kakav ba advokat? O cemu ti?

 

Ako imas problem sa tim da ti neko ukaze na to da u jednom postu pljunes na neke proizvode a potom u drugom postu odmah iza njega opravdas taj isti proizvod onda necu vise, ali cu reci da si smijesan bez daljeg ulaska u svadju ili bilo kakvu raspravu.

 

 

On topic:

 

Inace koristim Kordine predveze, N-trap Soft 20 lb, Supernatural Weed Green 25 lb, Kryston Super Mantis (njeg koristim kod daljih izbacaja jer je skin dovoljno krut ) a pored njih u torbi su jos Sufix Black Silt i K-Karpove varijacije Dyna tex (camo green) strune za predveze u raznim debljinama ali nikada nisam koristio deblji predvez od 35 lb!

Sve to koristim u zavisnosti na kojoj vodi pecam i u zavisnosti od situacije na istoj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...