Jump to content

Kkarp Xtreme Camo Green Najlon


Recommended Posts

Ja sam ga koristio ove sezone i prezadovoljan sam njime.koristio sam 0,28 sa shok predvezom bez ikakvih problema.Koristicu ga i ove godine,jedino se premisljam da li da uzmem 0,30.Sve preporuke ! :good:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio camo ali braon varijantu i ja sam razocaran. Ali sam koristio prologic XLNT i prezadovoljan sam. A mnogo je jeftiniji a bolji mnogo. Meni je Puca ovaj karpov kao paucina a XLNT kao mayga nemoyes da pokidas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam koristio camo ali braon varijantu i ja sam razocaran. Ali sam koristio prologic XLNT i prezadovoljan sam. A mnogo je jeftiniji a bolji mnogo. Meni je Puca ovaj karpov kao paucina a XLNT kao mayga nemoyes da pokidas. 

Ne bih se nesto  slozio sa tvojom izjavom. Mnogo je jaci KKarp extreme od XLNT!

Link to comment
Share on other sites

Moj zakljucak je ako se nema para za skup stap,masinicu,pod itd. Na najlonu i udicama nemoj te gledati jeftinije jer odvojeno vreme je na neki nacin novac i cekamo nasu ribu zivota mozda??? I zbog 300-500 dinara nam ode. Kazem opet moj stav i zakljucak je ovakav . Nemora stap, masina,sator ali najlon i udica moraju biti kvalitet. Da nebi islo u raspravu ko po obicaju u zadnje vreme ja se ogradjujem ovo je moj stav i misljenje
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...