Jump to content

Top 3 Kupovna Mixa


Recommended Posts

Zapoceo bih ovu temu da vidimo koja su vam se tri mixa najbolje pokazala na vodi. a mozemo i da odvojimo na komercijalnoj vodi i divljoj vodi. ja cu prvi da krenem i da naglasim da sam na NB mixeve pecao odavno i nikako se nisam proslavio a probao sam i trigu , big ,enervite,trigu ice i g-force ali nikako mi nije islo i preso sam na solara i najbolji su mi se pokazali

-byt

-s&o

-i sbs m1 

a  za divlje vode uglavnom koristim domaci mix ali u njemu ubacujem i top bananu i byt zavisno od vode. Pa da cujemo vasa iskustva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Divlja voda,neprevazidjeno i provereno.

 

1.Meleg bait Tuti fruti

 

2.Meleg bait  bela cokolada

 

3.Meleg bait plum shellfish

 

Ima jos ali se trazi samo tri mixa!!!! :good:  :good:  :good:

plum shellfish više nego odličan.   :good:    Na belu čokoladu smo pecali na Saruleštiju, dala je dosta ribe, ali mahom sitnije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne kvarite temu i ti i ica ako je tema kupovni ,onda pisite o kupovnim ako vam se ne svidjaju kupovni to je druga tema vi otvorite temu pa pisite vase recepte domace koji su najbolji a ne u ovoj temi.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

-byt

-s&o

-i sbs m1 

Gde nabavljas byt mix kad se vise ne proizvodi? Imas neku zalihu ili si pronaso neku adekvatnu zamenu?

 

Uglavnom koristim domace mixeve ali kad su kupovni onda je to:

Red Hering Solar

M1 Sbs

Fruit Vde

Link to comment
Share on other sites

Gde nabavljas byt mix kad se vise ne proizvodi? Imas neku zalihu ili si pronaso neku adekvatnu zamenu?imam staru zalihu ,nema nigde da se nabavi inace bi uzeo jos a nemam niti znam koja bi mu zamena adekvatna bila

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koja ti je ta bre ganicu stara zalixa :) pecas sa  domaci mix :)

 

pri 7-8 godina koristio sam i gotovi mixsovi  za divlju vodu samo nikad cisti nisam gi pecao, ednostavno nije radila riba od sta su prejaki i preostri,,

jedini mix koji radi na divu vodu bar kod nas je bio top banana   solar iz razloga sta je labav i nije ostar,,

druge mkixsove sam mesao pola pola sa mojim neutralom , nekad i vise od pola iz ralzloga sta i tako su bili bolji za moj vkus,,red hering jedan je od mixsova koji sam ga vise mesao sa neutralom al sam ga balansirao sa smoced salmon i vise amaino kiselina koji noci je dobro radio..ovo je dovelo da se oslonim na neutral domaci mix koji sam imao na njega najbolji rezultatai, i tako sam produzio zadnji 7-8 god

komercijale su druga prica i ne komentiram za njih, jedno znam ,, nikad ne moze da bude bolji kupecki mix od domaci, koj je dobro balansiran  i  pravite ga po vasi vkus...rezultati na divu vodu su mnogu veci,

malo sam otiso u of topik no sa razlogom, da bi neko probao i svatio me sta pricam da ne trosi pare a da peca ribu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odosmo u off ali imam zalihu ne jos mnogo ali imam za jos ovu sezonu i sqiud i byt. A za narednu neznam ako nadjem zamenu ili neko kaze sta bi bila zamena za byt dobro bi bilo . A pecam ico na domaci naravno pogotovo na velesko i dunav mada znam i da promesam u domaci da ubacim 30% kupovni .
Link to comment
Share on other sites

ima jedno staro pravilo za divlju vodu, i u mixsova i u hemmii,, pazi na doziranje ZA DIVU VODU,, ta voda ne slucajno trazi to,, KOD KUPECKI MIXSOVA NEMOZE SE DOZIRATI i balansirati kao gotovi i tako da se pecaju.. samo to je razlika, a normalno i cena koja neko ti je servirao i nemozes da svatis da imas losa hrana za to mesto, i samo si bacio novac,,

cena je najmanji problem u odnosu kvaliteta hrane, ako ima efekt,, ovo je sasvim drugacije..

Link to comment
Share on other sites

meteor odlicno prolazi na peskari :)

 

meni najbolji kupovni mixevi

1 mainline proactiv pinneaple

2.club mix

3.top banana

jane pa napisi bozi recept za top bananu nemoj da ga drzis u neizvesnosti ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...