Jump to content

Mika Alas


ivan bk

Recommended Posts

Ako se ne varam trenutno prve dve ekipe koje ubedlhljivo vode pecaju bas tamo gde je najveci razmak sajli

Tacno tako,prvi put ove godine u proteklih nekoliko takmicenja da je tako.Znaci odnos uspesnosti uze i sire strane je 4 na prema jedan

za sada.Ni ja ne mislim da je slucajno.Da li je slucajno sto su u vrhu liste pozicije 6,7,8,9,10, a u prethodnim takmicenjima su to kao po pravilu bile 

pozicije 1,2,3,4,13,12,11,ne znam.To su cinjenice,koje ce se nadam se vremenom promesati jer inace ce se pola takmicenja vec zrebom resiti.

Mladim momcima iz ekipe Borca svaka cast oni su zaista besprekorni.Sve pohvale na predanosti,trudu i za mamac koji prezentuju.Uspesni i ovde i na drugim vodama,svaka cast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao jedan od ucesnika zadnjeg takmicanja na ovom jezeru hteo bi da pitam sad one sto govore da su neka mesta favorizovana i da bolje pecaju . Ovo takmicanje je samo dokazalo da dosta ljudi prica gluposti i da neznaju verovatno da pecaju , iskreno ja se nisam nesto proslavio mislim da sam maksimalno izvukao iz date pozicije sa obzirom da smo pecali desetku i zavrsili kao sesti a bili smo i u prva tri jedno vreme . Samo me sad zanima objasnjenje sto ta favorit mesta nisu pecala kako treba mozda lose ekipe ili sta vec pogledajte malo listu i videcete te favorit pozicije po vama kako su pecale . Mislim da je ovo takmicanje samo dokazalo da uz dobru prezentaciju i ozbiljan rad svaka pozicija moze da zavrsi u plasmanu . tako da te price lose dobro mesto sajla pomerene mozete da bacite u vodu . poz od ekipe ct.013

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kao jedan od ucesnika zadnjeg takmicanja na ovom jezeru hteo bi da pitam sad one sto govore da su neka mesta favorizovana i da bolje pecaju . Ovo takmicanje je samo dokazalo da dosta ljudi prica gluposti i da neznaju verovatno da pecaju , iskreno ja se nisam nesto proslavio mislim da sam maksimalno izvukao iz date pozicije sa obzirom da smo pecali desetku i zavrsili kao sesti a bili smo i u prva tri jedno vreme . Samo me sad zanima objasnjenje sto ta favorit mesta nisu pecala kako treba mozda lose ekipe ili sta vec pogledajte malo listu i videcete te favorit pozicije po vama kako su pecale . Mislim da je ovo takmicanje samo dokazalo da uz dobru prezentaciju i ozbiljan rad svaka pozicija moze da zavrsi u plasmanu . tako da te price lose dobro mesto sajla pomerene mozete da bacite u vodu . poz od ekipe ct.013

Druze molim te da se ne uvredis,ne mogu a da ne primetim da je malo kontradiktorno to sto si napisao.Sam kazes ne postoje favorizovane pozicije uz ozbiljan rad i dobru prezentaciju sve su jednake.Zasto onda kazes da ste vi izvukli maksimum iz pozicije koju ste pecali i naglasavas "sobzirom da ste pecali poziciju 10". Zar i ona nije jednaka kao sve druge?.Ako ste izvukli maksimum iz nje sto vam verujem zasto niste u plasmanu?

Ja ne mislim da se na takmicenje prijavljuju lose ekipe,samo dobre i jos malo bolje.Nije lepo reci da ljudi pricaju gluposti i da verovatno ne znaju da pecaju.Ljudi iznose svoja misljenja,zbog cega nadam se i postoji ovaj forum da se ona razmenjuju,sve dok su u okvirima kulture i uvazavanja,sve ima smisla.Molim te pogledaj sve liste od pocetka takmicenja i ovu zadnju na kojoj si ucestvovao i pokusaj da izvuces neku zavisnost.Ja sam samo primetio da je zreb odredjivao pola toka takmicenja,a ona druga pola takmicenja su te nijanse kvaliteta ekipa.Sto ranijih godina nije bilo bas tako,na zreb mislim.Opet sam misljenja da se sve to moze izbalansirati i nadam se da hoce,sto se takmicenja tice.Sto se tice pecanja voda je sigurno jedna od najatraktivnijih kod nas.Ne shvati pogresno,samo polemisemo. Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druze molim te da se ne uvredis,ne mogu a da ne primetim da je malo kontradiktorno to sto si napisao.Sam kazes ne postoje favorizovane pozicije uz ozbiljan rad i dobru prezentaciju sve su jednake.Zasto onda kazes da ste vi izvukli maksimum iz pozicije koju ste pecali i naglasavas "sobzirom da ste pecali poziciju 10". Zar i ona nije jednaka kao sve druge?.Ako ste izvukli maksimum iz nje sto vam verujem zasto niste u plasmanu?

Ja ne mislim da se na takmicenje prijavljuju lose ekipe,samo dobre i jos malo bolje.Nije lepo reci da ljudi pricaju gluposti i da verovatno ne znaju da pecaju.Ljudi iznose svoja misljenja,zbog cega nadam se i postoji ovaj forum da se ona razmenjuju,sve dok su u okvirima kulture i uvazavanja,sve ima smisla.Molim te pogledaj sve liste od pocetka takmicenja i ovu zadnju na kojoj si ucestvovao i pokusaj da izvuces neku zavisnost.Ja sam samo primetio da je zreb odredjivao pola toka takmicenja,a ona druga pola takmicenja su te nijanse kvaliteta ekipa.Sto ranijih godina nije bilo bas tako,na zreb mislim.Opet sam misljenja da se sve to moze izbalansirati i nadam se da hoce,sto se takmicenja tice.Sto se tice pecanja voda je sigurno jedna od najatraktivnijih kod nas.Ne shvati pogresno,samo polemisemo. Pozdrav

 

Slazem se u potpunosti , proslo takmicenje se pecalo 1, 2, 3 , 13 , 12 ostala mesta katastrofa , sad ovo pecanje totalno drugcije , kao da se jezero okrenulo za 360 stepeni , sto ranije toga nije bilo , mesta su bila ujednacena i mogao je da peca i privuce ribu na bilo kom mestu ko je iole znao da peca dok toga sad nema ako riba nije tu mozes pecati samo da bi ispostovao druge a za plasman bulja .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz cele ove priče može da se zaključi samo jedno. Pre pomeranja sajle jedna mesta su bila favorizovana sada su druga što mu dođe na isto.

 

Neee , naprotiv , dok nisu bile pomerene sajle nije bilo favorit mesta , ekipa koja zna da peca gde god da stane mogla je da pobedi dok to sad nije tako , ako ribe nema u boxu mozes madjionicar da budes nema pecanja !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da je jezero sada prvi put potpuno ravnopravno,pa pogledajte rezultate sva mesta ulaze u plasman. a to je dokazao i sada Majić i Zlatna Ribica koji su pecali na najgorem mestu a vodili veći deo takmičenja. Tako da je moje mišljenje da su sva mesta potpuno jednaka i prvi put ne idem na žreb u frci koju ću poziciju izvući. Neke majstore poput Zlatne ribice i još nekih ekipa možeš staviti na bilo koju poziciju i otpecace dobro. Ljudi kojima je smetalo što su sajle daleko nisu se bunili nego su ili ćutali i pecali ili nisu uopšte dolazili. Sada ostaje isti izbor ovim drugima. Kome se sviđa peca i to je to  Svi smo mi različiti i mnogo se svima razlikuju mišljenja tako da je baš glupo vređati ili rasravljati oko nečega. Svi volimo da pecamo i oko toga se svi slažemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poštovane kolege  šaranđžije,što neko ne predloži upravi jezera da skloni obe sajle, obeleži pozicije tako što će pobosti kolčeve po sredini jezera naspram platformi  i ofarbati ih fluo bojom da se vide i noću  i rešen problem,pa nek peca ko gde hoce,blizu ili daleko nebitno je...

Link to comment
Share on other sites

Na Miki Alas kad bi skinuo te sajle, imam osjecaj da pola ljudi ne bi znalo da peca bez njih. Interesuje me samo kako pecate na jezerima bez sajle? Ili je nosite sa sobom pa razvlacite da vam bude lakse pronaci ribu?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ljudi dokle ste sve otisli sa tim sajlama,ma najbolje bi bilo da jezero jos prosiri napravi pravilna kruznica,uradi trotoar od svake pozicije do centra kruznice i lepo se prosetas i nahranis i razvuces,pljunes komsiji u mesto i vratis se da pecas,i da se jezero zatvori kao teren na vimbldonu da nema ni kise ni vetra,a reflektor da sija u centar kruga,valjda ce biti svima sve ok ovako.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na Miki Alas kad bi skinuo te sajle, imam osjecaj da pola ljudi ne bi znalo da peca bez njih. Interesuje me samo kako pecate na jezerima bez sajle? Ili je nosite sa sobom pa razvlacite da vam bude lakse pronaci ribu?

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaa 

Link to comment
Share on other sites

Na Miki Alas kad bi skinuo te sajle, imam osjecaj da pola ljudi ne bi znalo da peca bez njih. Interesuje me samo kako pecate na jezerima bez sajle? Ili je nosite sa sobom pa razvlacite da vam bude lakse pronaci ribu?

eno na tisi i dunavu postavljaju saele  na 80m da vedzbamo .

Link to comment
Share on other sites

Nikako...evo danas tamo ima lord kup pa sam se cuo sa drugarom sto peca....svi sede...cak i ovi sto su prvi ne znam da li imaju 10 riba ....tako da bolje sacekaj jos malo da se vreme stabilizuje ...izgleda da mu ovo ne odgovara...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...