Jump to content

Mika Alas


ivan bk

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja idem u cetvrtak i petak sledece nedelje, rezervisao sam 10 i 11, javicu kakva je situacija na jezeru ako vam znaci nesto tad. Inace, prosle godine u ovo vreme sam imao tridesetak riba za nekih 17-18 sati pecanja, videcemo sad, nadam se upola toliko :D 

Link to comment
Share on other sites

Evo ukratko izvestaj sa Mike!Pecali smo subotu noc i nedelju dan, mi na poziciji 10 a drugari na 11.Preko noci smo na obe pozicije imali po 1 udarac i toliko je pipavo uzeo da smo i ja i drugar imali promasaj!Preko dana smo imali jos 4 ribe i takodje jos jedno spadanje dok na 11 nisu imali ni jedan udarac!Nema sta nismo probali i forsirali ali to je konacan bilans i zakljucak da bas slabo radi...
Link to comment
Share on other sites

Ako neko hoce da peca, sutra od 18h do petka do 18h je rezervisana pozicija 11, drug ne moze da peca, ne oseca se dobro, tako da je 11 slobodna, ja sam na 10. Goran se ne javlja, hteo sam da otkazem 11, tako da ko hoce, slobodno
Link to comment
Share on other sites

Ako neko hoce da peca, sutra od 18h do petka do 18h je rezervisana pozicija 11, drug ne moze da peca, ne oseca se dobro, tako da je 11 slobodna, ja sam na 10. Goran se ne javlja, hteo sam da otkazem 11, tako da ko hoce, slobodno

drugaru je okej, tako da ide on, pozdraav :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ovakooo bio sam na jezeru cetvrtak noc i petak dan, na jezeru sam bio 24 sata, a pecao nekih 18 (spavao sam od 12 do 6 ). Imao sam 12 ( 4 amura i 8 sarana) izvadjenih i 3 su spale. Najveca je bila 17kg, uglavnom se javlja stara riba. Riba radi dosta slabo, ali polako krece da se hrani u vecem intezitetu. Da bi se pecalo trentno, mora da se spodira non stop jer cim prestane hranjenje, riba prestaje da se javlja. Ja sam gledao da ako posle pola sata od kraja hranjenja ne dobijem ribu, bacim 10-ak dotova i tako  u krug dok ne dobijem ribu, a kad se javi riba bacim 5 dot-a i onda se javlja na nekih 15-20 min (Mislim da vecina zna ovo ali cisto da napisem kako je bilo).Spod mi je bio ambarac, tajger, secerac, imao sam i sitan spod. Na pocetku sam forsirao sitan spod i secerac, a kasnije sam se prebacio na krupnije partikle i bilo je vise ribe. Spod je bio blago zasladjen. Otprilike sam bacio 30kg spoda  :fool:.  Bio sam na poziciji 10, a kako sam cuo, lepo je pecala petica i cetvorka, oni su takodje dosta hranili. A najbitnije nisam rekao, pecao sam na tajger boilu uz pva sa peletom natopljenim tajger dipom. Na pocetku sam pokusavao  na 2 parfema, ester i vocni parfem, kasnije sam se prebacio skroz na tajger boilu i dalo je rezultate, koliko toliko. Malo sam se raspisao, nadam se da ce nekom da pomogne ko planira uskoro da ide. Pozdraav  8)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 6 months later...

Mali da se osveži tema sa dobrim vestima!!!!!

Kule se vratii na Miku!!!!

Za sada se u jezeru nalazi 1500 glava šarana i 200 glava amura. Trenutno je voda koja se nalazi u jezeru jako kvalitetna i pratice se situacija. Domacin Kule ce uskoro objaviti pravilnik i pecanja mogu da počnu. Pozdrav!!!
Kuletov broj za rezervacije
0613333282

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...