Jump to content

Pomoc Oko Gumenog Camca?


Ivan S.

Recommended Posts

Tako je ganic..hvala još jednom Ivanu na iscrpnom odgovoru, iskustvo mnogo znači za nas novajlije, nisam imao nameru da pljujem niti po jednom čamcu, opšte poznato je da godište prodaje vozilo (plovno, drumsko itd) zato mi je bilo čudno da je cena maestrala ili sporta u rangu novih čamaca, ali iskren da budem nisam imao pojma da su ustvari izrađeni od hipalona, pa zato i jeste takva cena, dok novim gumenjacima od hipalona cena ide i do 1000e! Hvala svima na info...pozzz

Link to comment
Share on other sites

Hvala mnogo na pp. Ivane, sada i ja znam  :D  :a018: , napisaću samo..., ali da nije bilo onih nabeđenih likova koji su samo hvalili sport i maestral čamce stare preko 25 godina..čitao sam, ispala sprdnja cela oko toga, čovek je lepo pitao mišljenje o Skipper čamcu.., mislim, ne treba ni praviti misteriju veliku oko toga, čamac je do jaja, najverovatnije da ću ga kupiti, pa ću Vam javiti moje utiske..pozz

 

U jedan post pises da si nov i da neznas i odma dole popio si sve znanje ovog foruma znas sve.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima polovnih automobila u ceni nekih novih....tako i maestral ima svoju cenu i ljude koji su spremni da tu cenu plate....neces kupiti maestral 9 za 100 evra da valja....

 

A nov camac u klasi maestrala moras da platis vise stotina evra.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi maestrali ti stari i sport čmci isto stari jbg.jer se ne proizvode od 92god.,..hipelon i to,.kostaju 250-300e i naka bude 400e da bude ne korišćen,eto mozda negde samo stajao nekom,polovno sve i matoro,tesko i kabasto. A i krto vec. A IBoth nov od 260 kosta 1000e,od 3mt. kosta 1600e,..Allroundmariner malko malko jeftiniji 100e mozda,a mozda i nije ni 100e jeftiniji od IBotha,..Francuski RAPTOR je malo jeftiniji od Nemaca,sto znaci da 1000-1500e mora da se olakšamo za neki od ovih PVC čamaca,koji iako su PVC odlicni su,licno poznajem ljude koji ih koriste. Postoje dve firme u Srbiji koji prave čamce od Hipelona,jedna firma je Atol Nautic,licno sam se cuo sa gazdom par puta,camac od hipelona 260,a mozda i 240mt.,zaboravio sam sada tacnu velicinu,znam da je najkraci u klasi kod Atola,onaj za jahte kao,za spasavanje je 1000e,bez daski za sedenje,bez onih sranja gde se vesla kace,tako da otpada sedenje na gajbama za 1000e. I ima jos jedna firma koja radi za vojsku,izvoz uglavnom,..cene ne znam. Znam da je Atol naj jeftiniji u okruzenju sa hipelonom. Pricamo za gumenjake do gore-dole 3mt. Ja bi licno uvek kupio neki od ovih PVC IBoth ili Allroundmarinet ili Raptor,..mada i SKIPPER mi dolazi u obzir od 280 sa full podom,..isti kao vec ovaj sto imam,cena 460e. Ja moj gde sve nisam protero,nasuko,savijao,presavijao,vukao,po kamenju,..nista mu nije,odlicno se ponaša i dalje,i verovatno ce jos dugo tako.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Svako koga znam da ima Skiper, a to je bar 10 ljudi, je sasvim zadovoljan. Nisam čuo nikad da je neko imao neki problem. Kolega Ivan S odavde ga ima, on mu dušu vadi i sigurno je najkompetentniji da kaže nešto o njemu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Video sam ovde na temi da ga on ima , ali i na njegovim snimcima i deluje vrhunski.

Malo me buni to sto ima vise razlicitih modela , pa ne znam da li su svi od istog materijala. Na stranici na kojoj se prodaju vidim da imaju samo za veslanje , za motor do 2.5ks , i od 5ks. Posto uglavnom pecam na manjim jezerima , veslao bih ali bih uzimao ove sto su za pentu do 2.5ks ako mi nekada zatreba na vecoj vodi. To su ovi sto nemaju krajeve u obliku kupe , pa ne znam da li su i oni isto dobri kao i od kolege Ivana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...