Jump to content

Trigga I Baka


ivan bk

Recommended Posts

Zavisi koja baka, generalno,jos je rano za nju. I za trigu takodje, mada, mislim da na miki ne radi nesto posebno. A ako si mislio na mesanje, posto si rekao kombinacija, to prvi put cujem.
Link to comment
Share on other sites

Ako si mislio da se mesa to nikako neide, a baka ti radi na miki onako a triga nikako. Barem meni imas mnogo boljibizbor za miku. Ako oces meso za miku onda frankfurtsku
Link to comment
Share on other sites

lepo ti pomesas trigu i baku svima u inat i napecas se na to :yahoo: te inat bojle kad mi kazu da nece raditi mi skoro pa uvek najbolje pecaju , i svaki saran koji dodje na inat bojlu je vredniji nego bilo koji, koji dodje na bilo koju drugu , salu na stranu nisam pecao na miki i stvarno nzm sta tamo kad radi, ovo ti je moj psiholoski savet ;)

Link to comment
Share on other sites

lepo ti pomesas trigu i baku svima u inat i napecas se na to :yahoo: te inat bojle kad mi kazu da nece raditi mi skoro pa uvek najbolje pecaju , i svaki saran koji dodje na inat bojlu je vredniji nego bilo koji, koji dodje na bilo koju drugu , salu na stranu nisam pecao na miki i stvarno nzm sta tamo kad radi, ovo ti je moj psiholoski savet ;)

ma najbolje samo na inat bez boilu samo na dlaku. U inat svima pa kad ga upecas .......
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lepo ti pomesas trigu i baku svima u inat i napecas se na to :yahoo: te inat bojle kad mi kazu da nece raditi mi skoro pa uvek najbolje pecaju , i svaki saran koji dodje na inat bojlu je vredniji nego bilo koji, koji dodje na bilo koju drugu , salu na stranu nisam pecao na miki i stvarno nzm sta tamo kad radi, ovo ti je moj psiholoski savet ;)

 Pa kakav si ti to moderni sarandzija ako nisi na miki pecao :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je jos od stare garde pravih sarandzija koji su od malih nogu na divljim jezerima ucili da pecaju i zna sta je draz,izazov,avantura zato mu nije potreban napumpana jeher sa saranima kao mika,pelagicevo,sumbar itd jer covek voli izazov a ne da baca do neke sajle!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je jos od stare garde pravih sarandzija koji su od malih nogu na divljim jezerima ucili da pecaju i zna sta je draz,izazov,avantura zato mu nije potreban napumpana jeher sa saranima kao mika,pelagicevo,sumbar itd jer covek voli izazov a ne da baca do neke sajle!

Otto delimicno si razumeo moj post.... ja protiv njega nemam nista licno nego kazem samo da ispada da onaj ko ne peca po komercijalama u 99% slucajeva los sarandzija bar u srbiji...a onda se povlaci pitanje posle ovoga :sta ko nema vremena pa mora da ide na komercijale, pa onda : na divljim vodama su sve pokrali, onda: tamo mora da se ceka saran par dana i tako to.....i onda moze ici u nedogled rasprava :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovek treba sve da proba. Ako je sarandzija treba probati sarana na raznim vodama. Ja znam sarandzije na komercijalama su u vecini slucajeva u plasmanu po takmicenjima a na divljoj vodi neznaju a isto tako sam odveo dva drugara na komercijali gde su hteli da piju lekove jer neznaju pristup jer je velika razlika i dok su drugi imali po 15:riba za dan oni jedva su uhvatili jednu. Tako da je glupo puporedjivati. Isto sam i na miki odveo dvavtri drugara koji nisu mogli do sajle i sta 24casa nula ili jedva jedan. I netreba prozivati ljude koji pecaju miku ili debeljacu jer kad bi stali do njih onda bi se razboleli . Svako ima svoj stil i nacin pecanja. Takve price imam od drugara iz makedonije koje jedva cekam da odvedem u takozvanom zoo vrticu kako ga oni zovu al sam im reko da sprdme bromazepame
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ja sam tolko stara garda da sam pre mesec dana napunio 17 al sam vec 5 godina u saranskom pecanju , pa nemam vozacku a cale nebi da vozi dalje od kaca backog jarka i zmajeva , a sad sam na dunavu  nasao mesto tako da verovatno ni iz novog sada necu izaci al nekako su sve te komercijale iste , kad pogledas sve je to 0 naspram 1 sarana na divljoj vodi bar meni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Otto delimicno si razumeo moj post.... ja protiv njega nemam nista licno nego kazem samo da ispada da onaj ko ne peca po komercijalama u 99% slucajeva los sarandzija bar u srbiji...a onda se povlaci pitanje posle ovoga :sta ko nema vremena pa mora da ide na komercijale, pa onda : na divljim vodama su sve pokrali, onda: tamo mora da se ceka saran par dana i tako to.....i onda moze ici u nedogled rasprava :)

Samo opusteno Bozo i ja sam u Tom smislu mislio kao i ti :prijatelji: :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...