Jump to content

Molim Za Pomoć


Recommended Posts

Dvoumim se izmedju dve lampe za glavu pa mi je potreban savet.Nisam siguran koju lampu da odaberem a u pitanju su Led Lenser H5 ili Petzl Tikka2 ?

Ove dve su u izboru pa molim za savet koju da odaberem.Unapred zahvalan ! :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Dvoumim se izmedju dve lampe za glavu pa mi je potreban savet.Nisam siguran koju lampu da odaberem a u pitanju su Led Lenser H5 ili Petzl Tikka2 ?

Ove dve su u izboru pa molim za savet koju da odaberem.Unapred zahvalan ! :unknw:

Ja sam godinama koristio,petzelove,black daimond i neke nepoznate sa buvljaka ali vec dve godine koristim led lanser h7 i mogu tije preporuciti da nju kupis jer je sto se svetlosti i komforta tice puno naprednija od drugih.Mane sumu stomu baterije pozadi soje u kutiji na potiljku sto meni osobno ne smete i sto trosi baterije brze nego druge lampe ako ga koristis punim kapacitetom sto meni nije uvek potrebno ali ga je dobro imati.Ja sam uveren dase neces pokajati ako ga kupis Led lenser H5 jer dobivas puno inovacija za malo para i em si fensi ;) :hi:

Link to comment
Share on other sites

a ja ti mogu preporuciti ovu drugu jer ja preko noci znam da dremam sa lampom na glavi pa mi ta baterija pravi problem nemogu da lezim sa lampom na glavi inace nisam koristio h5 ali pre nego da kupim tiku xp2 sam na jednom ribolovu koristio petzl MYO RXP koja je vrhunska i nisam video nista bolje ali ta baterija i kabal me je ubila i resio da takve sa baterijama ne uzimam.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...