Jump to content

Jezero Zabar


miki0

Recommended Posts

  • 1 month later...

Moze savet od iskusnijih kolega,rezervisao sam pecanje na Zabarima mesto br10,od 22-26 aprila.Svaka informacija dobro dosla,ide se sa dva seta pribora.Najvise me interesuje gde hraniti

Prvi spot ti je ravno pod drugu obalu, imas kao mali zaliv, od tvoje obale 13-15m daleko. Mozes iz ruke bacati. Drugi je spic sa desne strane uz trsku na nekih 60m, vidjeces taj dio gdje se jezero suzava prema onom dugackom rukavcu. Treci spot ti je u samom rukavcu na nekih 100injak metara ali tu imas problem sa vadjenjem ribe zbog same sirine kanala. I cetvrti ti je lijevi zaliv na poziciji, ulaz u njega i cackaj po samom zalivu sa jednim stapom da pokupis neku lutalicu, to cesto zna biti dobra riba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Evo par reči da kazem sa jezera Žabar.Bio sam od 22.04-26.04 mesto br 10.Prvi dan smo imali 2 ribe od kojih jedna 20,850kg,vreme idealno 25 stepeni.Sledeci dan se vreme pogorsalo kisa vetar i temp 9 stepeni tako dan ipo,nismo imali ni bip.Mislim da je riba izasla u dublji deo jezera zbog hladnoce.Zadnji dan i noc temperatura 25 stepeni i u to vreme smo uhvatili 8 komada i 3 nam se otkacila.Sve ribe dosle na S&O boilu domace proizvodnje.Ambijent fantastican,ljudi isto tako sve u svemu jezero iz snova.Mesta br 15 i mesto br 3 su imali konstantno pecanje i dobro su prolazili.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav ljudi.Pitanje:Idem krajem avgusta na jezero,da li kupovati njihove boile za hranjenje ili uzeti carp pro i extra carp boile?

Pa u tom izboru svakako je bolje njihove boile.

 

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Najbolje za hranjenje su njihove boile,a i finansijski.Normalno možeš ti i skuplje boile,na njihove je riba već navikla.Ponesi melegove Plum/shelfis u friz varijanti, i M1 i nema da omane.
Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam bio u aprilu na poziciji 15 su pecali rumuni.Imali su strašno puno riba,sve ribe su dobijali u dubini.Ali tad je bilo hladnjikavo.Kao što ti Vlada rekao hot demon uvek samo nemoj da hranis sa njim.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...