Jump to content

Korda Kaptor Wide Gape - Bofl


Recommended Posts

U zadnjih godinu dana sam imao strahovito losa iskustva sa ovim udicama. Posle svakog malo ozbiljnijeg drila, udica se otvori, vise ili manje, ali se otvori. Kvalitet zice od koje se udice prave je katastrofalan. Udice sam kupovao kod nas, u Madjarskoj i u Hrvatskoj - sve je isto s...e.Ostalo mi je par ovih udica od pre 2-3 godine i sa njima nema ovih problema. Lista bofluka koji korda uvaljuje je sve duza.
Link to comment
Share on other sites

Meni je to jedna od najpouzdanijih i najomiljenijih udica, pored obične wide gape 6ice

 

Nisam imao takva iskustva, a udice sam uzimao iskljucivo u Srbiji. Sad vidim da im je i cena skocila u Engleskoj, i to im uglavnom nalaze kao jedinu zamerku

Link to comment
Share on other sites

U zadnjih godinu dana sam imao strahovito losa iskustva sa ovim udicama. Posle svakog malo ozbiljnijeg drila, udica se otvori, vise ili manje, ali se otvori. Kvalitet zice od koje se udice prave je katastrofalan. Udice sam kupovao kod nas, u Madjarskoj i u Hrvatskoj - sve je isto s...e.Ostalo mi je par ovih udica od pre 2-3 godine i sa njima nema ovih problema. Lista bofluka koji korda uvaljuje je sve duza.

I meni se isto desavalo sa tim udicama, a bile su kupljene u Engleskoj.
Link to comment
Share on other sites

Vaso, to se dešavalo pre, kad sam bio ''fancy'' šarandzija... 8P

 

P.S. I sam znaš da mi je roba od tamo najjeftinija.Ali ne mogu da bude mnogo ''bezobrazan''.Ja to skromno, do 200 funti bude gratis... :a012:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Isti problem i kod mene. I ova i mnoge druge udice proverenih proizvodjaca (ne i dobavljaca) mi se otvaraju. Nalazim po forumima predloge nabavim udice i ponadam se da sam resio problem a ono opet razocarenje. Mozda je greska u meni ili drugi ne zele da priznaju da im se to isto desava. Pecam uglavnom na 6-ticu a amuri su kod nas uglavnom od 8 - 12 kg i pecaju se uz trsku pa je kontra silovita.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...