Jump to content

Koji Spod Stap?


Recommended Posts

Razmisljam se izmedju ovih spod stapova.
Shimano Hyperloop 3.66 5,5 lbs ili 3.90 5,5lbs prvi je 55e drugi je 57e
Prologic Spod Rod 3.60 4,5lbs on je oko 50 e
Spro Royalty spod 4,5 lbs 3.60 50-60e

Ja bih uzeo Shimano Hyperloop 3.60 5,5 lbs,zbog transporta,a i pecam na shimano hyperloop stara serija stapova,a i nekako mi se svidjaju.

Ali zelim da cujem misljenja iskusnijih sarandzija.
Ili ako vi imate neke predloge ali da ne budu preko 60 e,meni ne trebaju ekstremni spod stapovi,a masinicu koju cu uzeti je najverovatnije Spro Super Long Cast Spod.

 

Link to comment
Share on other sites

zavisi druze sta ti odgovara, ja koristim Prologic Spod Rod 3.60 4,5lbs i masinu spro spod. za pecanje do 100-110m sasvim ok da te nebole ledja. nosi spomb i srednji i veliki ko od sale.

Link to comment
Share on other sites

ajde bozo kad me vec prozivas .;.....................

stap je ok nije batina ima lepu parabolu i lepo baca ,sem toga neuvrce se pri bacanju i baca veoma precizno ...meni je legao ali postujem i ljude koima se nesvidja iz nekih njihovih razloga .

ako ti nesto znaci max je bacao sa njim i nije ga slomijo ;) ;) ;) .korektan stap za te novce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Maver Genesis Spod 12ft 5lb,..imam dva komada,jedan za spod jedan za marker,i odlicni su,mora samo jaka ledja i ide odlicno,precizan stap,po meni skroz korektan za te novce!!! Mada je LRS 12ft najbolji spod stap koji sam probao,pola snage ti,pola stap i sa neverovatnom lakocom bacas,stap je zlo!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki lome kicmu a i ruke ja sam slomio ruke na nek9m kupu kad sam zaboravio lrs i bacao sam 48 h sa ng . Zuljeve sam imao od tog stapa inace je kao bandera nema rada a sa lrs nemam tih problema i vise bacam i ako je meksi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spomb sam bacao veliki i puca i kicma i ruke i sve a ako mislis na opterecenje pa nemozes krmacu na 100+ . A da ne pricam o detaljima da moras ti snagom da radis sa ng dok lrs sam radi a nisam bas da nemam snage . Pisem ovo jer sam imao i jedan i drugi a sad zavisi kome sta legne. A mozda su mi zuljevi jer sam imao utisak da drzim lopatu u ruci i po debljini i po radu.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisi u pravu Lrs (imam taj stap) je po meni mnogo meksi i laksi za koriscenje od Ng(probao sam), (ako mislimo na istog stara serija).........................

 

 

Ukusi su razliciti i ne treba raspravljti......... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...