Jump to content

Koji Spod Stap?


Recommended Posts

Mozes li malo opisati stap? Vrijedi li tih novaca? Ili, npr. kakav je usporedbi sa Spomb 13ft, ako si Spomb probao? [/quote

 

Odlican stap,mozes bacati srednji spomb ceo dan u tacku od 125-140m.

U tacku na 140 ne moze ni brodic ceo dan da ide a ne FS!

Link to comment
Share on other sites

Mozes li malo opisati stap? Vrijedi li tih novaca? Ili, npr. kakav je usporedbi sa Spomb 13ft, ako si Spomb probao?

Po mom misljenju pre vredi tih novaca taj spod stap nego hi s redovan lovni stap. :) probao sam spomb i mislim da uopste ne mogu da se porede, doduse nisu uopste isti cenovni rang. Zoran je u pravu, ceo dan bacas i kao da nista nije bilo. Za srednje velike udaljenosti odlican, bolesno precizan, lagan, baca skoro sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju pre vredi tih novaca taj spod stap nego hi s redovan lovni stap. :) probao sam spomb i mislim da uopste ne mogu da se porede, doduse nisu uopste isti cenovni rang. Zoran je u pravu, ceo dan bacas i kao da nista nije bilo. Za srednje velike udaljenosti odlican, bolesno precizan, lagan, baca skoro sam

Ovo se odnosi na 12ft ili 13ft? Ili se oba jednako ponasaju. Nekako ciljam da uzmem 12ft.

Link to comment
Share on other sites

Zoki sto 12 pre nego 13 jel lakši tvrdji....???

Koja mašina uz njega najbolje pase, emblem spod ili mesto drugo

Štap sam držao u ruci nisam ga bacao ali se ne sećam jel 12 ili 13 a da je ludilo nema price

Pa slusaj dobra je i emblem ali ja koristim basiju zato sto je mnogo laksa,a ne volim da pricam lose o FS medjutim ovog puta su sa 13 nesto zeznuli tj. totalno nije stap u balansu...jednostano promasaj...

Znaci his spod 12ft.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hi-S 13icu nisam probao, 12icu koristim nekih 6-7 sezona, emblem spod sa njime je kao dupe na noši

Medju najboljim investicijama je taj spod stap, apsolutno identicnih performansi kao i prvog dana, a tako i izgleda nakon 7 sezona. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meksi je malo,po meni  moze bolje da ti posluzi za marker nego za spod.Zavisi dosta od toga na kojoj daljini zelis da pecas?Do 90m moze da zavrsi posao spod stapa srednjim spombom da se ne umoris puno......licno iskustvo,mozda neko ima drugacije iskustvo i misljenje o ovom spod stapu.Toliko od mene...

Link to comment
Share on other sites

ja ga imam i koristio proslu sezonu,jeste nesto meksi ali zato sa njim mozes bacati opusteno bez da se umaras,ukoliko ti treba za pecanja oko 100ak metara uzmi slobodno,odnos cena kvalitet za svaku preporuku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pozdrav kolege,da li znate možda neku prodavnicu gde ima da se kupi Prologic spod rod 4,5 lb 3,6 m ? ( ne spodder) . štap je u rangu 6000-7000 dinara a trenutno ne mogu da nađem u online prodavnicama,ako negde ima na sajtu,nema na stanju.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege,da li znate možda neku prodavnicu gde ima da se kupi Prologic spod rod 4,5 lb 3,6 m ? ( ne spodder) . štap je u rangu 6000-7000 dinara a trenutno ne mogu da nađem u online prodavnicama,ako negde ima na sajtu,nema na stanju.

Proveri plovak plus mozda tamo ima...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege,da li znate možda neku prodavnicu gde ima da se kupi Prologic spod rod 4,5 lb 3,6 m ? ( ne spodder) . štap je u rangu 6000-7000 dinara a trenutno ne mogu da nađem u online prodavnicama,ako negde ima na sajtu,nema na stanju.

Ima polovan na KP. Ali poslao sam ti poruku u inbox sta mislim o tom stapu sto se prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...