Jump to content

Koji Spod Stap?


Recommended Posts

Jel neko probao Prowess Acurraciz 13ft 5lb, kakvi su utisci? Mene je zainteresovao pa bi voleo da čujem kakva su vam iskustva sa tim mpdelom i da li se može naći negde kod nas?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja ga koristim već 4 godine. Kakav je najbolje reći da je moj team mate prodao Free Spirit spomb rod I kupio spodera. Stvarno odličan štap za sve prilike. Iako se na prvu čini težak i prekrut, zapravo nije i sa njim možeš opušteno hraniti sa srednjim spombom ili dotom na 120m, a bolji bacači mogu i dalje. Dosta ga koriste dole na Triblju, a znamo da se tamo baca dalje.

 

Sent from my RMX2063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Štap koji ne bih preporučio je Greys Distance GT 12;6"

Uzeo sam ga novog međutim promakla mi je ova oznaka GT,hteo sam stariji model Plus koji je vrh.

Uglavnom nije izdržao jedan ceo dan na Miki,pukao je u zabačaju ispod samog trna.Gornji deo sa sve patrljkom odleteo jedno 10-15m,patrljak naravno ostao unutra.

Sve sam uredno vratio u radnju sa računom i zamenio ga za NR Toro koji je u tom trenutku bio na akciji a i jedini mi se svideo od onoga što je bilo na stanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
On 5/23/2022 at 7:30 PM, Aleksandar000 said:

Pozdrav... Interesuje me da li je neko koristio ili probao daiwa black widow G50 spod 4.5lb... 

Koristio sam ga neko vreme, dobar je za krace distance, na malo vecim dosta umara. Vredi dodati koji evro pa izabrati nesto bolje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...