Jump to content

Xplode - Nova Raketa


Recommended Posts

Danas probano,prvi utisak - lako se puni i zatvara jednom rukom,stabilno i poprilicno daleko leti,otvara se perfektno,lagano ide nazad cak i lakse od spomba i nema onog mrsenja strune koje se cesto desava izmedju dva dela kod spomba,ne tone.20-ak grama je tezi od Spomba ali mislim da to ne smeta ni malo,ostaje samo da polozi ispit kvaliteta izrade(koliko ce potrajati),a za ostalo kapa dole :a018:  za ljude koji su ovo napravili i usavrsili.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mi smo jeli kašikom i viljuškom kad drugi narodi nisu znali šta je to. Kakav nam je problem da mi ( Svetislav ) napravimo raketu.Ta raketla će leteti bolje i više od sviju dosad izmišljenih. Malo sam se šalio ali mi je ujedno i drago da imamo kod nas ovakve stvari koje su naši ljudi osmislili i  napravili.

Link to comment
Share on other sites

Biće Xplode dobra raketa, izgleda da se porizvođači spompa uplasili konkurencije i veoma brzo reagovali (izbacili plovak) a to je znak da im nije sve jedno.

Pa ovaj plovak na repu će dodatno otežati raketu i samim tim skratiti max domet....  A i to uvećava ukupnu cenu proizvoda, koja sada baš i nije mala.

Link to comment
Share on other sites

Ovi iz tima Lukasa Krase mogu komotno na gay parade sa ovim najlonima. 

A i ove sprave im izgledaju kao iz sexi shopa :rofl:  :rofl: sala mala,nije to lose uopste ali.....

Punjenje zahteva obe ruke i usvinjis se sav,poenta xplod-a jeste u tome sto sve radis jednom rukom i pri tom se minimalno uprljas.

Link to comment
Share on other sites

A i ove sprave im izgledaju kao iz sexi shopa :rofl:  :rofl: sala mala,nije to lose uopste ali.....

Punjenje zahteva obe ruke i usvinjis se sav,poenta xplod-a jeste u tome sto sve radis jednom rukom i pri tom se minimalno uprljas.

e to je prava stvar sto jednom rukom punis a ne masinica mi je kao u svinjcu da je bila kad punim sam i hranim sam
Link to comment
Share on other sites

Ali su ti zato ledja kao da si vozio bmx po mocvari pun gas!

...i za to postoji resenje  :yahoo: 

 

http://static.klix.ba/media/images/vijesti/100319014.jpg

 

Salu na stranu, sa spombom i sa spod miksom koji koristim ja nemam tih problema... zvuci glupo ali ja spodovanje vise ne mogu da zamislim bez male lopatice za punjenje koja se moze nabaviti u svakoj plastikari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...i za to postoji resenje  :yahoo: 

 

http://static.klix.ba/media/images/vijesti/100319014.jpg

 

Salu na stranu, sa spombom i sa spod miksom koji koristim ja nemam tih problema... zvuci glupo ali ja spodovanje vise ne mogu da zamislim bez male lopatice za punjenje koja se moze nabaviti u svakoj plastikari.

Koja je tek to zajebancija sa lopaticom. U jednu ruku držiš raketu, u drugu lopaticu, a gde ti je stap? Moras da ga spustis na zemlju ili?

Link to comment
Share on other sites

...i za to postoji resenje  :yahoo: http://static.klix.ba/media/images/vijesti/100319014.jpg

Salu na stranu, sa spombom i sa spod miksom koji koristim ja nemam tih problema... zvuci glupo ali ja spodovanje vise ne mogu da zamislim bez male lopatice za punjenje koja se moze nabaviti u svakoj plastikari.

Znao sam da si carobnjak iz oza

Link to comment
Share on other sites

Izvini a gde ti je stap kad jednom rukom drzis spomb a drugom ga punis spodom bez lopatice?

Punjenje je veliki nedostatak spomba, zato ga ja i ne koristim kada sam pecam, nego samo kada ima neko da mi puni, a kada bi ga i koristio radio bi onako kako je Sandro81 opisao, ali takav način dosta usporava samo hranjenje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...