Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bio sam u nedelju od 07-14:30h i blaga je reci da sam razočaran. Od Ade Safari je ostalo samo to ime. Prvo nizak nivo vode, preko 75cm ispod obale. Drugo na samo jednoj poziciji sam video kadicu. Trece samo 4 sarana su upecana za to vreme dok sam bio...

Ribe tamo definitivno nema, tj. nesto ima ali nedovoljno, sto potvrdjuju i zaposleni. Navodno je riba pobegla kada se resetka otvorila i to velika kolicina ribe...

Nemaju u planu da poribe, a izasli su kao u susret pa je dozvola 500 din... S' vremena na vreme se na jezeru rasiri takav smrad, da ujeda...

Zapustena voda totalno i ide nizbrdo velikom brzinom, bar sto se mene tice... Ako se nesto ne promeni, sumnjam da ce mi biti opcija za bilo kakav izlazak na vodu...

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo je drugacije... ribe verovatno ima manje ali je ne hrane pa se peca bolje nego ikad... nije da sam se nesto razvaljivao ali shodno ulozenom trudu super sam prolazio, iznenadjujuce dobro... bio sam skeptican ali sam vrlo prijatno iznenadjen... za kadice i od mene ogroman minus, muka je vratiti ribu u vodu, posebno krupniju
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
Ove godine odrzana tri takmicenja probna da se vidi koliko ribe ima.Otprilike po takmicenju uhvaceno je tona ribe.Jezero se sredjuje cisti obala uredjuju se mesta vadi se riba selektuje i pred zimu ce se poribiti.Ljudi koji vole Safari su se udruzili svim sredstvima da pomognu i uz pomoc gazda jezera zele da vrate stari sjaj Ade Safari
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Da, sređuje se Ada i to je za nas što je volimo lepa vest!

Poznajem dečka što radi kod njih, izvađeni tolstolobici kaze ogromni, par somova, šaran nije diran????...

Negde u decembru se očekuje ubacivanje, tačnije dodavanje nove ribe. Planiraju oko 1,5 t da ubace????

Pozdrav

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Danas u 11h na Adi Safari ubaceno 1t sarana 250 glava prosecne tezine 4kg.Planira se i ubacivanje od nedelje oko 700 kg amura prosene tezine 3 kg.Slike snimke danasnjeg poribljavanja ne umem da ubacim
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Danas u 11h na Adi Safari ubaceno 1t sarana 250 glava prosecne tezine 4kg.Planira se i ubacivanje od nedelje oko 700 kg amura prosene tezine 3 kg.Slike snimke danasnjeg poribljavanja ne umem da ubacim

 

Sad kad si objavio, zauzeće ti neko keca za vikend.  :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...