Jump to content

Prologic C3 I Prologic T-Carp


Recommended Posts

T Carp od 13F i 3.5 lb je stap kojim olovo od 105g mozes da bacis gde god hoces-odnosno onoliko koliko ti mozes da dobacis. Znam coveka koji sa njim baca olovo od 105gr i pva preko 120m. Strasno jak i izdrzljiv stap. Radi gornjim delom stapa i malo je kruci za moj ukus. Vrlo lepo izgleda, tanak je i za svoju debljinu prosto iznenadi koliko je jak. Po meni nije za ribu ispod 4-5kg. Za cenu koliko kosta dobijes pravu tesku artiljeriju koju mozes da silujes-bacas do krajnjih granica. Nisam cuo da je ikome pukao, a mnogi ga koriste za takmicenja.

C3 sam samo gledao, nisam pecao na njega tako da ne bih komentarisao bilo sta osim da prelepo izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

Po tome kako si ga opisao savršen je za mene, trebaju mi štapovi za extremne daljine uz neku razumnu cijenu. Planiram ih upariti sa sa Daiwa croascast X koje sam upravo kupio, samo ako je C3 bolji uzeo bih njega jer nije velika razlika u cijeni. [emoji57]
Link to comment
Share on other sites

T-carp je ubedljivo najbolji prologic stap mislim da se proizvođac tu gadno preracunao znaci daleko je bolji stap od njegove cene ali steta sto ga vise nema a retki su oni koji ga prodaju

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

T-carp je ubedljivo najbolji prologic stap mislim da se proizvođac tu gadno preracunao znaci daleko je bolji stap od njegove cene ali steta sto ga vise nema a retki su oni koji ga prodaju

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Na sajtu Carpologije ga imaju u ponudi, da li ga ima u radnji ne znam, neka Mariomirena proveri ali ako ih negde ima onda u Carpologiji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast dečki, većina savjeta ide u korist T-carpa pa ću njega najvjerovatnije i uzeti a lovu koju uštedim u odnosu na C3 bih rado potrošio na pivo sa vama ako se sretnemo na nekoj vodi. T-carp imaju u karpologiji a i polovni imaju u prodaji, samo ja sam sad u Africi, tek za mjesec dana dolazim tamo[emoji23]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...