Jump to content

Kutija Za Sitan Pribor


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

formax mi se brzo polomili zatvaraci kod ovakve kutije

mozda sam ja nepazljiv ali je brzo zavrsila kod mene i izbacio sam sve plasticne kutije sto sam mogo i preso na torbice

Link to comment
Share on other sites

Formaksovu kutiju kupio slucajno jer je kostala 999 rsd i evo vec neznam koja godina arcenja i sedenja na njoj po potrebi i nije joj nista......jedna od retkih stvari iz Formaksa da vredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prologic kutija odlicna , dobra plastika , nije krta da puca , dosta je elasticna , Imam je jace od godinu dana odlicno radi svoj posao . kvalitetnija je u svakom slucaju od formaxa 

 

Mada i formax je skroz dobra za te pare ,jedino sto mi ta plastika dosta krto deluje 

 

Zasto je problem cak i ako je krta?

Sta radste vi sa tim kutijama?

Zakucavate kocice od satora pa vam pucaju te kutije??? Ili drzite sitnu opremu u njima?!

Sto rece Limar, a i ja sam, Formaxova mi radi posao godinama, i uopste nije krta!!!

 

Sta ti znaci "deluje mi krto"?

Probao si, koristio, zakucavao kocice/eksere, slomila ti se? Ili si je video na sajtu, pa ti je zadelovala koto?

Nemojte biti pausalni!

Probajte biti objektivni, bez obzira koji je proizvodjac u pitanju i bez obzira sta vi koristite...

Link to comment
Share on other sites

 Krta plastika nema elasticnost u sebi to znaci da je itekako sklona pucanju , formaxovu drzao u rukama i koristio , nisam za dzabe kupio prologic kutiju . Nepraktikujem da "zakucavam kocice od satora " u kutiju vec mi ista sluzi za sitan pribor i predveze . Koristio formax , sada prologic i po meni je  i tekako bolja kutija . Jednostavno nesvidja mi se formax i kraj price , kao i mnogima i to je to . 

Link to comment
Share on other sites

 Krta plastika nema elasticnost u sebi to znaci da je itekako sklona pucanju , formaxovu drzao u rukama i koristio , nisam za dzabe kupio prologic kutiju . Nepraktikujem da "zakucavam kocice od satora " u kutiju vec mi ista sluzi za sitan pribor i predveze . Koristio formax , sada prologic i po meni je  i tekako bolja kutija . Jednostavno nesvidja mi se formax i kraj price , kao i mnogima i to je to . 

Jel' ti pukla, ili se slomila ta Formaxova?

 

I ako jeste kako?

 

Razlika je kad ti se nesto ne svidja, pa kupis drugo, i kad ti nesto pokne/slomi se/pokvari se... pa kupis drugo!

 

I uopste nemam nista protiv formaxa zaista , samo mi se nedopada ta kutija i to je to. Ako je tebi dobra formax kutija neznaci da mora da bude i meni .

Kao sto napisah:

Razlika je kad ti se nesto ne svidja, pa kupis drugo, i kad ti nesto pukne/slomi se/pokvari se... pa kupis drugo!

 

Nisam ja PR Formaxa pa ih hvalim, naprotiv, uopste nisam njihov fan, samo (po durgi put) pisem da ne treba biti pausalan u svojim komentarima!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja lepo napisah imao formax kutiju kojoj je plastika toliko bila krta da je poklopac pukao pri otvaranju . A sada imam prologic kojoj poklopac mogu da savijam i uvijam i siguran sam da nece puci ... Neviim nista pausalno u mojim postovima , procitaj lepo napisah imao sam formax nije mi dobar prologic mi je dobar i to je to . Ja nemogu da komentarisem foxa i centurija jer te stvari nikad nisam imao i verovatno ih necu imati ali formax i prologic koji su mi pritupacni i koje sam koristio mogu da komentarisem jer odnos cena i kvaliteta se i kod jednih i kod drugih i tekako vidi . Te kutije koje si ti kupovao pre 5 godina su verovatno bile kvalitetnije , Pretpostavljam , sada nisu kvalitetne tj nisu bolje od prologic kutija 

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi kome se sta zalomilo. Ja pre 4-5 god svratio do formaxa i bila na akciju mislim 1050din ili 1080 neznam tacno i kupio . E sad dali se meni zalomila losa plastika ili sam ja sjebo kopcu ali znaci vrlo brzo se sjebala i poklonio sam je samo sam sebi povadio one male umutra a nisam savijao i uvijao da proveravam elasticnost noti me zanimalo vise da je gledam. A mozda vama traji i 20god sto ne znaci da je losa jbg meni se zalomilo ovako
Link to comment
Share on other sites

Pa nisi je sigurno kljestima otvarao , jednostavno los materijal, serija . Meni se poklopac izlomio ,samo krenuo najnormalnije da ga otvorim ,a on puko ko bas. Pa necu sigurno opet kupiti formax , kupio PL kutiju zadovoljan sam njom odlicna uklapa mi se u ceo asortiman comander torbi  ;) jos jedan od razloga da imam Pl kutiju 

Link to comment
Share on other sites

1. Ja lepo napisah imao formax kutiju kojoj je plastika toliko bila krta da je poklopac pukao pri otvaranju .

2. A sada imam prologic kojoj poklopac mogu da savijam i uvijam i siguran sam da nece puci ...

3. Neviim nista pausalno u mojim postovima , procitaj lepo napisah imao sam formax nije mi dobar prologic mi je dobar i to je to .  

4. Te kutije koje si ti kupovao pre 5 godina su verovatno bile kvalitetnije , Pretpostavljam , sada nisu kvalitetne tj nisu bolje od prologic kutija 

 

1. Moguce da je pukao pri otvaranju... Samo ako si otvarao motorcanglama a da pre toga nisi otvorio one dve kopce?! Mada, tesko da bi i u tom slucaju pukao?!

2. Koja je svrha savijanja i uvijanja poklopca? Samo mu ime kaze: POKLOPAC! Sluzi da se njime nesto poklopi/zatvori, ne da se od njega pravi fisek!

3 Procitao sam, vrlo pazljivo, kao i uvek! Samo mi treba pojasnjenje sta je od ovoga tacno i sta je pravi razlog nezadovoljstva?

-Jedino sto mi ta plastika deluje krto...

-Formaxovu drzao u rukama i koristio , nisam za dzabe kupio prologic kutiju .

-Koristio formax , sada prologic i po meni je  i tekako bolja kutija . Jednostavno nesvidja mi se formax i kraj price , kao i mnogima i to je to . 

-I uopste nemam nista protiv formaxa zaista , samo mi se nedopada ta kutija i to je to.

-Ja lepo napisah imao formax kutiju kojoj je plastika toliko bila krta da je poklopac pukao pri otvaranju .

-imao sam formax nije mi dobar prologic mi je dobar i to je to .

​Vidis li sad nesto pausalno?

4. Moguce je da si u pravu?!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...