Jump to content

Carp Sistem


Recommended Posts

Uopste ne ulazim u to dal je funkcionalno ili ne jer sam jos uvek "zelen" i nisam je probao, ali ljudi puno mi srce kad vidim da i nase gore list moze da napravio ovakav dobar i profi video kao da gledamo UK opste poznate marke.. ????????????
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uopste ne ulazim u to dal je funkcionalno ili ne jer sam jos uvek "zelen" i nisam je probao, ali ljudi puno mi srce kad vidim da i nase gore list moze da napravio ovakav dobar i profi video kao da gledamo UK opste poznate marke..

Potpuno se slazem.

Jos me zanima gde se moze nabaviti MI18MISSILE?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uopste ne ulazim u to dal je funkcionalno ili ne jer sam jos uvek "zelen" i nisam je probao, ali ljudi puno mi srce kad vidim da i nase gore list moze da napravio ovakav dobar i profi video kao da gledamo UK opste poznate marke..

da neznam cija je raketa mislio bi da su je englezi napravili....od dizajna do objasnjenja na engleskom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put da sam od Vasila cuo neku glupost ni prva raketa nije bila katastrofa a ova je perverzija

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

MARADIK :15-ti zabacaj se neokrece doticni je lagano skida i bosom nogom nabija u pesak i lomi ...ja begam sto je sigurno sigurno 

Link to comment
Share on other sites

prva raketa nije bila katastrofa ali nije bila ni daleko cesto se nije odkacinjala narocito kad se kanap natopi vodom ,bilo je primeraka koji su leteli u krivo i koima se zica krivila cak ni zavrsna obrada nije bila vrhunska .novi model nisam imao prilike jos da vidim ali po slici cini mi se da je bar zavrsna obrada bolja ,samim tim i kvalitet .bez obzira kupicu bar jednu ako zbog niceg drugog zato sto je nas proizvod a i cena je pristupacna ..

 

samo za kuma :

 

-okrenuti raketu vrhom(ono crveno) na dole i u perforiranu cev ubaciti pripremljen spod ili boile (pelet).zakaciti crvenu kuglicu kao na staroj posto znam da si je imao i mozes da krenes sa hranjenjem   pozzz kumeeeeeee

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iznosim samo svoja zapazanja o toj prvoj raketi, neznam zasto bi to bilo glupost.

Kupio sam nekoliko tih raketa jos kada su izasle od Brace, nijedna nije valjala

- gore gde se kaci kuglica zica nija bila savijena kao sto je kod Aliena i ova sad nova

- to ne savijenje dovodi do treperenje rakete kada se baca, najlon nije u osi sa raketom nego malo pomeren, let rakete je bio uzasno los i neprecizan

- cesto se nije otkacivala pri vadjenju

- zavrsna obrada losa

Ostali smo razocarani svi koji smo to narucili, evo ima ih kod nas jos, niko ih ne kupuje

Sta je sad glupo?

Nemam nista protiv lepih stvari za nas hobi bez obzira odakle potice

 

http://i59.tinypic.com/23l1isz.jpg

 

I sad ce me neko ubedjivati da je ovo bila dobra raketa?

Ajde nemojt molim vas, pa nismo samo jednu proba

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi su vezivali lastik na dva kraja kanapa da bi povuko nazad kuglicu kad padne u vodu i lakse se otkaci ali nikome nije palo na pamet da savije malo zicu i da najlon bude u centar rakete.To bi trebalo Alien da patentira :D

Taj sistem je osmislio ribolovac iz Hrvatske inače dugogodišnji takmičar i nekad kapiten reprezentacije.

Zašto on to nije patentirao ne znam ,ali u originalu žica je savijena .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...