Jump to content

Fox Impact Spod


Recommended Posts

Lisica je izbacila svog igraca na trziste koji bi trebao da bude takmac sada vec popularnom Spombu.

Naziv ove nove zanimljive igracke za spodiranje je FOX IMPACT SPOD.

Na slikama djeluje zanimljivo.

10337723_933642796659775_208118687408392

10984510_933642809993107_859209866936796

Kao sto se vidi, FOX-ov igrac koji bi trebao da pomrsi racune Spombu izasao je u dvije velicine.

10991346_933642916659763_725426945899254

11001939_933642949993093_565635034398904

11001730_933643096659745_713964298931976

Citav test i nesto vise o novoj igracki za spodiranje na trzistu, moci ce se pronaci tek u Aprilu kako najavljuju iz FOX-a.

Neke stavke vezano za FOX Impact Spod

1. jedinstveni dizajn omogucava punjenje sa jednom rukom,
2. efikasni oblik vratasca za potpuno punjenje rakete,
3. aerodinamicnost ce mu biti jaca strana jer ce mu krilca davati stabilnost u letu i samim tim moci ce se postizati velike daljine, kao i precizno hranjenje,
4. mehanizam za otvaranje rakete je zasticen tako da sadrzaj rakete ne bi trebao smetati pri punjenju rakete, odnosno ne moze se desiti da spod mix uleti u mehanizam kao sto je to slucaj kod spomba,
5. raketa je plovna, tako da u slucaju otkidanja ostaje da pluta na povrsini,
6. dizajnirano tako da sprecava ostecenja rakete,

7. vrhunski kvalitet, metalni dijelovi su od nehrdjajuceg celika.

 
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam da je isprobam. Zivo me zanim, da li ce da stvara veliki otpor pri vracanju, odnosno da li ce ovaj deo koji se puni hranom da se ponasa kao dzep i da koci pri izvlacenju. Spomb je sigurica,  a ovo ako valja- valja, a ako ne, nece biti ni prvih a ni zadnjih bacenih 15-ak evra. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mozda ste procitali mozda ne ali impact se pravi pod kontrolom spomba, tako da nemoze biti lose u svakom slucaju mene odusevilo :)

 

Remember - The Impact Spod will be made under license from Spomb® Fishing Ltd.

Link to comment
Share on other sites

Sad su izbacili snimak na zvanicnoj FB stranici, i izgleda apsoluno bolesno dobro :shok: 8) ja sam se odusevio, ali dok to neko ne proba iz prve ruke necemo znati dal je funkcionalna ili ne..

Izbacili su ga odmah kada su izbacili i slike, samo sto ja nisam mogao da zakacim taj video ovdje. Mogao sam samo da skinem pa da ga stavim na youtube ali to se ne smije radit. 

Link to comment
Share on other sites

Pušing i to malo jaci samo nikako da shvatim dali vecina vas ne vidi takve stvari jer gore pise fox ili sta? Inace sam isto ljubitelj foxa i mogu reci da vecinu stvari koje posjedujem su stvarno dobre kvalitete i vrjede te novce! Zato me cudi da si jedna takva firma dozvoljava ovakav gaf! To sta se proizvodi pod spomb licencom nimalo ne znaci da proizvod nemoze bit los! Nego jednostavno s obzirom na spomb patent nisu mogli da zaobidu odredene stvari pa tako za svaki svoj prodani impact daju udio spombu, sta je njima sjajno! Uglavnom odobrena proizvodnja od strane spomba bez povrede patenta naravno uz odredenu naknadu koja je poznata samo njima!!! Ne znam cime ste odusevljeni sa videa, jer let same rakete uopce nije prikazan i tko zna kakv je, kod pada u vodu zbog jedne polutke koja je veca i sadrzi sav teret taj dio pocne tonuti dok se ne cimne i ne rasipa hrana na sve strane, znaci hrana uopce nije na mjestu gdje hranimo vec svuda okolo, jer ne rasipa je momentalno kod otvaranja, usput ne znam kako mislite bacati kugle sa ovim jer nece ispast, izvlacenje je prikazano vrlo kratko ali uspije se vidjet da skace na sve strane kako ona hoce pa cak na momente i zaroni sto je vjrovatno problem ravnog nosa i vratasca jer se zapravo samo jedan dio rakete otvara i strsi u odnosu na centar ostatka rakete, plutanje je opet savrseno kao i kod spomba ali to naravno nikome nije u interesu jer kad pukne treba da kupis novu! Jedini napredak je dizajnerski, lijepo odradeno, sve ostalo kita! A cijenu da ne spominjem! Spomb je majka!!! Totalno razocaranje iz foxa!! Naravno ovo je moje misljenje na osnovu slika i videa, svakako treba da se kupi barem jedna i da se proba ali garantiram da nece bit puno bolje od navedenog!!!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Isto i ja mislim da je spomb i mama i tata . Pokusavaju sad svi nesto ali dosta ce vode proteci dok dodje nesto bolje od spomba. Lagano se vraca , miran let i po meni nista bolje netreba.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cudno za engleze, malo su podranili, vec je u prodaji

 

https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFishingMarkersSpods/15257.htm

Koliko ja kuži napisano to su prednaruđbe uplatiš a robu dobiješ u  4mj ili 5 mjesecu

PLEASE NOTE WE ARE NOW TAKING PRE ORDERS ONLY. THIS ITEM IS DUE IN AROUND APRIL/MAY TIME. WE WILL DISPATCH YOUR ORDER AS SOON AS THE FIRST SHIPMENT HAS BEEN RECEIVED....THE FIRST DELIVERY WILL SELL OUT SO MAKE SURE YOU ORDER ENOUGH FOR YOUR REQUIREMENTS. - See more at: https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFishingMarkersSpods/15257.htm#sthash.SEpZ5RFk.dpuf

Link to comment
Share on other sites

Pušing i to malo jaci samo nikako da shvatim dali vecina vas ne vidi takve stvari jer gore pise fox ili sta? Inace sam isto ljubitelj foxa i mogu reci da vecinu stvari koje posjedujem su stvarno dobre kvalitete i vrjede te novce! Zato me cudi da si jedna takva firma dozvoljava ovakav gaf! To sta se proizvodi pod spomb licencom nimalo ne znaci da proizvod nemoze bit los! Nego jednostavno s obzirom na spomb patent nisu mogli da zaobidu odredene stvari pa tako za svaki svoj prodani impact daju udio spombu, sta je njima sjajno! Uglavnom odobrena proizvodnja od strane spomba bez povrede patenta naravno uz odredenu naknadu koja je poznata samo njima!!! Ne znam cime ste odusevljeni sa videa, jer let same rakete uopce nije prikazan i tko zna kakv je, kod pada u vodu zbog jedne polutke koja je veca i sadrzi sav teret taj dio pocne tonuti dok se ne cimne i ne rasipa hrana na sve strane, znaci hrana uopce nije na mjestu gdje hranimo vec svuda okolo, jer ne rasipa je momentalno kod otvaranja, usput ne znam kako mislite bacati kugle sa ovim jer nece ispast, izvlacenje je prikazano vrlo kratko ali uspije se vidjet da skace na sve strane kako ona hoce pa cak na momente i zaroni sto je vjrovatno problem ravnog nosa i vratasca jer se zapravo samo jedan dio rakete otvara i strsi u odnosu na centar ostatka rakete, plutanje je opet savrseno kao i kod spomba ali to naravno nikome nije u interesu jer kad pukne treba da kupis novu! Jedini napredak je dizajnerski, lijepo odradeno, sve ostalo kita! A cijenu da ne spominjem! Spomb je majka!!! Totalno razocaranje iz foxa!! Naravno ovo je moje misljenje na osnovu slika i videa, svakako treba da se kupi barem jedna i da se proba ali garantiram da nece bit puno bolje od navedenog!!!

Jao experta  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl: 

 

Malo je reci da si napisao vagon gluposti vezano za proizvod koji si samo vidio na slikama, a tvrdis nesto kao da si ga koristio najmanje godinu dana. 

 

 

De pogledaj video 

 

Link to comment
Share on other sites

Yo yo ne znam jesi li uopce procitao ovaj vagon gluposti koji sam napisao i jesi li uopce pogledao postavljeni video, s obzirom na tvoj post rekao bih NE!

 

Zivio!

 

Ti ces biti jedan od onih sarandzija sa tipicnim balkanskim mentalitetom - ajmo pljunut prije i nego smo koristili. Ajmo ga oblatit prije nego dodje do ruku pa nek raja misli da je to shit.

 

I da, siguran sam da ces biti jedan medju onim koji nakon koristenja istog nece smjeti da dodje i napise kako je pogrijesio u svemu sto je napisao.

 

Pregledao sam ja video, ne brini se ti nista.

 

Zivio i ti .... uzivaj. :good:

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je dobra raketa ali nemozemo znati dok ne stigne i ne isprobamo je vise nas pa reci iz iskustva nesto a ne ovako jos nisu je pustili u prodaju vec se pametuje kako je mnogo dobra ilu nije .... tako i u vecini stvari pise. A jos i ima ljudi koji jedva cekaju zrtve sa kojima ce da se vredjaju ovde javno i jedvacekaju sa kim ce da se zakace i da kvare teme. Sacekajte ljudi probajte raketu pa komentarisite
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...