Jump to content

Par recepata


Бобан Нбгд

Recommended Posts

Pa treba ti bar josh 2 ml cranberyja a to je previshe da bi ubio toliki procenat ribljeg brashna.Nekazem da nije dobar mix samo po meni suvishe ribinog brashna pogotovo josh i preko svega toga.Al ako radi onda ok.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto sad smo ti sve riješili. Imamo dobar fish mix koji ima previše ribljeg brašna, i u pokušaju ubijanja njegovog mirisa imamo premalo voćne arome a netreba nam okusna aroma voća :pardon: , ovo mi liči na seriju lud zbunjem normalan, samo ko je tu izet :rofl:

Sad se bar nemožemo izvući na to da je vani zima, prema tome naaaaaa vooooodu sviiiii, laprdanje ostaviti za zimu B)

Zajebancija naravno !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zac,pa ti citas misli bas je to i bila idea da se ubije taj riblji miris,ali neravno da moze i bez njega jednostavno treba isprobati,pa videti jer to su finese koje sigurno nece imati presudnu ulogu.

 

Da li je u pitanju boila za divlju il komerc.vodu?

Ne znam zasto bi i ubijao riblji miris,a sa druge strane ,probe su opravdane ako ima rezultata.

Meni suvi mix izgleda dobro,proteinska vrensot ok,hranljivost takodje-soja-,balans ok,a sto se tice tecnog,smanjio bih aromu na 5 i caj.na 1 il nikako a swwetner zajacio.

svakako da treba sve ispobati a mozda i ideja da probas gore recept ceo i ove druge preporuke sa malo redukovanja.

po jedna kilica od svake...

:friends:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...