Jump to content

Recommended Posts

Predlog : svaki clan foruma koji ima pravo da oglasava nesto za prodaju da ima pravo samo na dve aktivne objave, nikako tri ili vise odjednom.

Mislim da bi se sprecilo to sto se sada desava.

Onda obavezno AKTUELNA gotografija opreme koja se prodaje ako se radi o polovnoj opremi i cena opreme.

Podizanje teme samo nakon sedam dana ili ranije ako se promeni cena

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dok god clanovi postuju tekuca pravila foruma ne treba ih opominjati. Takva su pravila, svidela se ona nama ili ne.

Odavno se forum sveo na oglase i izvestaje sa takmicenja. 

Ukinuti oglase. Postoje sajtovi koji se time bave a ovde treba da se bavimo iskljucivo ribolovom.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Svaki forum ima oglase ali mora da ima ogranicenje koliko sme da oglasava u toku godine.I ono ogranicenje od 30 posta je smesno,pojavi se neki novi clan koj pise razne gluposti po sve teme samo da postigne brojku ,a postgne je za 2-3 dana i tup oglas.Bolje da ne smara da sme da postuje odma oglas bez ogranicenje.

Oduvek sam bijo da mora da postavi sliku i cenu u oglase,kad zna da postavlja slike na kupujem/prodajem naucice i ovde.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...

Nisi me razumeo nemam ništa protiv da treba skupiti određeni broj postova to i ja bezuspešno pokušavam.  Mislio sam ko ima pravo da stavlja oglase neka brate stavljaju eto sad mi pobeže šator ispred nosa a svaki dan gledam :a054:  :unknw:  :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da nije tebe pitao? Ako jeste onda si zakasnio sa odgovorom 8)

 

Pratio sam temu o preprodaji pribora na forumu koju je administrator pokrenuo a Vasil zatvorio pošto je bila iscrpljena. Nole je postavio pitanje i samo sam se "osvrnuo" da se ne bi ponovo raspravljalo. Ni jednom rečju nisam ni uvredio ni povredio Noleta, ti si nervozan bez potrebe.

Link to comment
Share on other sites

Nije me pitao s toga nisam ni zaksnio ni sa cim. Ti se mesas u nesto sto te se netice . Tu su admini i nole i nacice vec neko resenje siguran sam uopste nije potrebno podbadanje i hejtovanje . I nisam nervozan . Pocinje da mi deluje kao da se jedva ceka da ispadne neki problem da se neko opljuje i okaci na stub srama ...  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...