Jump to content

Predlog Za Vrecu


ganic

Recommended Posts

Zanima me predlog za vrecu ko sta koristi od vrece pa cisto da cujem preporuke iz iskustva. koristio sam vojne ali su hladne u kasnu jesen pa sam jednu koristio za spavanje a drugom se prekrivao. naravno do 100e jer znam za onu fox 4 season da je vrhunska ali nece mi se da placam 160e vrecu
Link to comment
Share on other sites

Trakker big snooze imam vec godinama i ja sam prezadovoljan. Dobra je za celu godinu osim od kraja novembra do februara(posto ne koristim grejalicu). U to doba preko nje prebacim jednu vojnu i milina. Ali planiram za sledecu zimu da kupim trakker 365 koju cu koristiti samo u extremnim situacijama. A za sve ostalo ostaje ova stara
Link to comment
Share on other sites

Ja kosristim Vision Kashkym Five-Season Sleeping Bag.....Cena joj je oko 100e i za te pare sam zadovoljan....Za extremne mrazeve pokrijem se cebetom preko nje,povremeno upalim grejalicu i pregura se noc na debelom minusu bez problema......

Evo slike vrece ako ti znaci nesto......sa donje strane ima kais kojim pricvrstis vrecu za krevet a donji deo vrece ima navlaku koja se navlaci na donji deo kreveta tako da vrece ne klizi i ne spada sa kreveta.....snir ima i sa leve i sa desne strane vrece tako da ne moras da vodis racuna kako ces postaviti krevet u satoru.....

http://s14.postimg.org/ekz94dw0t/2ee6f501a6569cf213987ad1c50a88aa_XL.jpg

a kad kazem noci sa extremno niskim temperaturama mislim na ovo :

http://s13.postimg.org/o18kku283/PC210010.jpg

a moze i ovako-flasa sa rakijom  :a054:

http://s24.postimg.org/t4vad1gtd/PC220045.jpg

 

Kad dodjes ponovo u Kg javi se da te odvedem da pogledas ovakvu vrecu ali KKarp mislim da je oko 10-tak hiljada cena....

 
Link to comment
Share on other sites

Trakker big snooze imam vec godinama i ja sam prezadovoljan. Dobra je za celu godinu osim od kraja novembra do februara(posto ne koristim grejalicu). U to doba preko nje prebacim jednu vojnu i milina. Ali planiram za sledecu zimu da kupim trakker 365 koju cu koristiti samo u extremnim situacijama. A za sve ostalo ostaje ova stara

za traker 365 ce ti trebati pola auta da je smestis . A nisam imao prilike da vidim big snooze + a ima je u tri varijante . Pa jer to ista vreca samo dimenzije se razlikuju ?
Link to comment
Share on other sites

Prerovis malo po oglasima i nadjes the north face vrecu uz malo srece odaberes za koju temp ti treba i pazaris ne za vise od recimo 70 evra....

 

Naspram The north face sve vrece izgledaju...kao vrece....njima je posao da prave stvari koje nece da izdaju ni pod kojim uslovima....

 

nesto ovako....

 

http://www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/d/equipment/c/sleeping-bags.html

Link to comment
Share on other sites

koji model ima tri modela mod.208100 ,208108 ,208105.

Ganicu razlika je u dimenzii

Ova dva veca modela su sad skoro izasla, imao sam do skoro ovu vrecu, odlicna je, prodao sam je samo zato sto se nocu cesto okrecem dok spavam a posto je unutra onaj polarni materjal to mi smetalo.

Kupio sam Trakerov Sub Zero , kada je malo hladnije obucem termo donji ves i resen problem!

Link to comment
Share on other sites

[208105]

Техничке спецификације.
Димензије: 200 см х 80cm
Тежина: 3кг

 

[208100]

Техничке спецификације.
Димензије: 215cm х 90cm
Тежина: 3,5 кг

 

[208108]

Техничке спецификације.
Димензије: 215 х 110 cm
Тегло: 4.5кг

 

За сва три модела користи се Ripstop материјал који омогучава "дисање" врече

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su priblizne cene trakker snooz+ i fox evo s . Pa me zanima jel neko ima foxa i jel imao prilike da uporedi sa snooz+.

Bio sam ubedjen da je kupovina vrece prosta stvar .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista nije prosto u zivotu ili kako se postavis ili iz kog ugla gledas. Ja iz ugla da ne trosim bezveze novac i na dve godine ne menjam opremu
Link to comment
Share on other sites

Brate,ja kupio Fox jer mi je na prvu zapala za oko,imam je vec godinama i ne bih je menjao ni za jednu,ako se sjebe opet cu kupiti takvu.........ne pecam po snegu ali u normalnim uslovima pecanja moras se skinuti u gace da bi ti bilo prijatno u njoj.......drugar ima Ultimate,fenomenalna,treci clan ima Daiwu,takodje fenomenalna.

Link to comment
Share on other sites

Moj Ti je prijedlog FOX , moj kolega je ima i mogu reci samo da nema bolje , trakker nemoze stati u istu recenicu sa fox-om ;)

koji fox ima druze?
Link to comment
Share on other sites

Kako takve odgovore dajete nije mi jasno. Koja vreca koji model ili je bitno da se samo nesto napise uzmes jedan post i toliko. To je ko da neko pita koji stap ili masinicu da kupi do toliko para i mi mu odgovorimo shimano ili daiwu dobre su i jedna i druga. Pa ako pisete pisite kako treba ako ne , ne pisite bolje nista ili nek moderatori posto ih ima dosta nek brisu takve postove.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...