Jump to content

Predlog Za Vrecu


ganic

Recommended Posts

Baca,previse si komplikovan......Fox 3 1/4 season,60e placena tada i bila skoro jos jedna po istoj toj ceni u NS,ako volis Fox imas jos gomilu stvari u RibolovacNS po bas lepim cenama.

Link to comment
Share on other sites

. Pitanje je bilo do 100e

Ganicu za te pare neces kupiti konfortnu vrecu posto si i Ti kao i ja malo porasto

Koju god da kupis gledaj da je minimum sirine 90sm

Sve su vrece danas dobre, i Fox i Traker i JRC

PS. vecina njih je siroka 80sm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za (nas) malo krupnije  Fox Ventec All Season King Size  dimenzije  220 x 110... ;)  jedina zamerka je 250 eurica...

Edited by kole65
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za (nas) malo krupnije  Fox Ventec All Season King Size  dimenzije  220 x 110... ;)  jedina zamerka je 250 eurica...

http://hristocarp.com/shop/images/big-snooze-sleeping-bag-wide.jpg

Nista manja i odlicnog kvaliteta za upola od gorenavedene cene Trakker Big Snooze+ Wide Sleeping Bag

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...
Dvoumim se iznedju  Chub vantage i Avid bechmark vrece . Imali ko iskustva sa  pomenutim vrecama . Chub je 5 season  a Avid 4 seasaon .

[/quote. Koja cena je tih vreca?

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi samo reći da kolko para toliko muzike.

necu ti reci nista jer nisam video ni jednu ni drugu vrecu ali sam pristalica da kad kupujes takve stvari kupujes jednom i uzmi sto kvalitetniju . A za cenu sam pitao da ako je skuplja da ti predlozim ....
Link to comment
Share on other sites

za fox znam da je vrhunska ali kosta . A posto mi trebaju tri vrece jer cela porodica kampuje trazim nesto sto sto ce mi zavrsiti posao . NJihove oznake mi i neznace puno da li je 4 , 5 ili kako god . interesuje me samo da li je neko isprobao ili ima nekog iskustva u stvarnim uslovima . 

Link to comment
Share on other sites

Traketova big snoze vreća skroz zadovoljavajuća

Nije za extra hladnoće,za minus i te varijante mada sa grejalicom nije problem

Navlači se gore i dole na krevet i veZuje po sredini ispod kreveta,mekana,udobna

Imam je 5-6 godina i nikad se nisam smrzao

Cena oko 50e

Mislim da je jedna od retkih stvari u ovom našem sportu koja je više muzike nego para

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...