Jump to content

Dejan Simic - Beli Kandidat Za Selektora Bih Reprezentacije U Lovu Sarana I Amura


Carp Yo Yo

Recommended Posts

E ne mogu da verujem, pa zar i po šarandžijskim forumima da se pojavljuju plaćeni botovi da komentarišu, malo li ih je po dnevnim novinama. Ova dvojica se učlaniše na forum i prvi komentar na ovakvu temu.  :help:  :crazy:  :a054:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma da li je moguce?! Ja nisam ni gledao od kad su clanovi.

e baba baba baci pasulj da vidis kako ce se ovo zavrsiti .

hoceli belei zauzeti mesto  Tariku i dali ce firma masterbih izbaciti nove boile koje ce pecati na  sv. prvenstvu 2016 ali nemoj reci rezultate 

Link to comment
Share on other sites

Gospodo ispravite me ako gresim ali ovde neke stvari nerazumem? Ibrisevic Tarik koji je zapoceo ovu raspravu bio je ove godine selektor reprezentacije koja je bila zadnja? Taj isti covek pokrece raspravu po pitanju konkursa i javno blati druge kandidate umesto da se pokrije usima? Prica o kandidatu kao da je manipulator a on pokrece raspravu i javno kaze da prijavljeni gospodin nece proci kandidaturu dok konkurs jos nije ni zavrsen, da on moze svasta da uradi, ismijava savez itd. Pa cekajte ko je onda tu manipulator? Ismijava i moguceg sponzora a ovamo glumi da zeli dobro svojoj reprezentaciji? Meni ovo lici na politicko-sportsko zavaravanje javnosti kako bi sebi obezbedio fotelju i manipulisao reprezentacijom zarad svojih interesa! Drugari ispravite me ako sam nesto pogresno razumeo? hvala

Ti si sine puko ko kokica. Nije ovo rat nikakav ni blaćenje, ovo je udaranje levata po ušima jer ne znaju da pošalju prijavu na pravu adresu, a htijeli bi da vode reprezentativni tim.

Hoćeš da preuzmeš tim, a ne znaš čitat !? Hoćeš da vodiš tim zemlje čije ni ime ne znaš i gdje misliš da je entitet čitava zemlja?

Pa kako ćeš tim da vodiš rođače?

 

I šta ima loše u tome što neko ima svoje mišljenje o krajnjem ishodu konkursa?

 

Kojeg bolan sponzora? Pa taj napravi nagradnu igru od 500 eura pa je lažira samo da ne bi dao novac. Da li si normalan?

 

Admine, jel mogu da postavim dokaz o tome? Da ne bi kasnije bio slučaj da sam banovan radi nečega što sam postavio, a nisam pitao prije toga!

 

 

E ne mogu da verujem, pa zar i po šarandžijskim forumima da se pojavljuju plaćeni botovi da komentarišu, malo li ih je po dnevnim novinama. Ova dvojica se učlaniše na forum i prvi komentar na ovakvu temu.  :help:  :crazy:  :a054:

Danas ljudi za 1kg boile i 2 kg mixa rade sve i svašta. :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Carp yoyo ja ti nisam sin, ti verovatno meni mozes biti sin jer sam 51 godiste.Tvoj nacin izrazavanje je strasan. Bruka i sramota za tako mladog coveka. Puni ste zlobe i mrznje. Necu vise ni ucestvovati u ovoj temi jer ne zelim nikakve prepirke. nije to za mene

Danko ja se slažem sa vašom konstatacijom to je katastrofa kako jedan mlad čovek može biti toliko pun mržnje to je katastrofa,zato su ga i izbacili sa Crocarp foruma,napada ljude bez ikakvog razloga,dok je jeo iz istog tanjira pisao je sve najbolje sad kad se je saradnja prekinula piše po forumima postove pune mržnje.

Katastrofaaaa

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ti si sine puko ko kokica. Nije ovo rat nikakav ni blaćenje, ovo je udaranje levata po ušima jer ne znaju da pošalju prijavu na pravu adresu, a htijeli bi da vode reprezentativni tim.

Hoćeš da preuzmeš tim, a ne znaš čitat !? Hoćeš da vodiš tim zemlje čije ni ime ne znaš i gdje misliš da je entitet čitava zemlja?

Pa kako ćeš tim da vodiš rođače?

 

I šta ima loše u tome što neko ima svoje mišljenje o krajnjem ishodu konkursa?

 

Kojeg bolan sponzora? Pa taj napravi nagradnu igru od 500 eura pa je lažira samo da ne bi dao novac. Da li si normalan?

 

Admine, jel mogu da postavim dokaz o tome? Da ne bi kasnije bio slučaj da sam banovan radi nečega što sam postavio, a nisam pitao prije toga!

 

 

Danas ljudi za 1kg boile i 2 kg mixa rade sve i svašta. :pivopija1:

Ja koliko sam upućen Ti si pukom slučajnošću postao selektor (ili je nešto drugo u pitanju).Ko je levat pokazao si svojim uspehom.Ako su te slušali jako si ih dobro savetovao bili ste zadnji a ako nisu kakav si ti VD selektor.Iza Belog stoje rezultati koje je postigao a gde su tvoji (sem ovog zadnjeg mesta ako se to broji kao rezultat)

Pljuješ Master BIH  a ostao si im dužan pare (baš interesantno).I onda si odjednom kompetentan da pišeš o kili boila i dve kile mixa  STRAŠNO

Link to comment
Share on other sites

da izbacite Belog  posalji te sms sa brojem 5 na 7777 

da izbacite Tarika  posaljite sms sa brojem 6 na 7777 

 

za podruceje BIH : 35maraka +pdv

 

da izbacite Belog posaljite sms sa brojem 2 na 3535

da izbacite Tarika  posaljite sms sa briojem 3 na 3535

 

za podrucje Hrvatske :2kune uracunat pdv 

 

da izacite belog pozovite 00222

da izbacte  tarika pozovite 00333

 

dalje ideee dalje iiideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa jebogati,nisu ovo vicevi pa da Bosanci ispadnu glupi i uzmu ovog prevaranta sa Fejsbuka da ih vodi........

Mnogo glupo sudis , na osnovu cega si zakljucio da je prevarant , jel te prevario za nesto nekad , navedi situaciju pa da ga i mi napljujemo ako je istina !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...