Jump to content

Pomoc Pri Kupovini


Recommended Posts

E ovako ljudi, treba mi pomoc, sta po vama je najbolje da uzmem od ovih ponudjenih ili ako vi nesto imate u rangu tih cena, a da nije ovde, slobodno mi predlozite...

 

Stapovi:

Shimano Alivio DX 13ft 3,5lb - 6,835 din
Shimano Vengeance AX Specimen 13ft 3,5lb - 8,788 din
Daiwa Black Widow Carp Rod 3,60m (3,90m) 3.5lb - 6,490 din
 
Masinice:
Shimano Beastmaster 7000 XTA - 10,253 din
Daiwa Black Widow BR 5000 A - 6,990 din
Daiwa REGAL-Z 4000 BR - 8,990 din
Shimano BEASTMASTER XS-A - 8,440 din
Banax Helicon 5600 NF - 6,700 din
 
hvala
Link to comment
Share on other sites

Evo trenutno imas totalnu rasprodaju shimano po mnogo nizim cenama od tih sto si naveo iskoristi priliku i kupices klasu iznad za te pare koje si naveo ili istu po znatno nizoj ceni od tih koje si naveo
Link to comment
Share on other sites

Sto se tog cenovnog ranga tice probaj da vidis negde stapove Maver genesis extreme evo ti link ima ga u carpmaniji

http://carpmania.co.rs/saranski-ribolov/saranski-stapovi/maver-genesis-extreme-13ft

Proveren štap za te pare ali samo 3,9 od 3,5lb za njega znam da su ga bas ishvalili bio je oko 6000 a sada je 8000. Odes do carpmanije i pogledas i kod njih ti je akcija na shimao videćeš na sajtu.

Daiwu black widov ne uzimaj ni da je dobiješ na poklon kao  ni ove dve daivine mašinice što si naveo za te pare imaš na kuoujem prodajem daiwu emcast ona ti je oko 80 evrića a isto proverena mašina mi u ekipi imamo dva kompleta kupljena baš tako preko kupujem prodajem iz subotice

Link to comment
Share on other sites

Druze Shimano Alivio kao i Daiwa black widow su najgori i najjeftiniji modeli ovih velikih brendova. Oni su napravljeni za najnizu klasu. Ljudi se zalecu jer na njima pise Shimano i Daiwa. Sto se masinice tice slazem se za pomenutu Ticu Scepter, imas i Okumu distance npr.
Link to comment
Share on other sites

Druze Shimano Alivio kao i Daiwa black widow su najgori i najjeftiniji modeli ovih velikih brendova. Oni su napravljeni za najnizu klasu. Ljudi se zalecu jer na njima pise Shimano i Daiwa. Sto se masinice tice slazem se za pomenutu Ticu Scepter, imas i Okumu distance npr.

Nije Alvio  toliko los.....

Link to comment
Share on other sites

Vec kad kupujes opremu,kupi nesto da valja.Daleko od toga da sa gore navedenom opremom ne moze da se peca saran,moze ali... Bolje je,iz mog ugla gledanja,sacekati i kupiti neki komplet koji ce te sluziti i zadovoljiti tvoje potebe barem tri i vise sezona.Strpljen spasen.

Moja preporuka:

Shimano Tribal Velocaty 13ft 3,5lb

Shimano - Aerlex 8000 XT-A :pivopija1: 

Link to comment
Share on other sites

Nije Alvio  toliko los.....

Kao sto Marconi rece svaki stap peca. Svi su jaki i izvucice ribu ali.. losiji je kvalitet blanka, spoj koji je i najbitniji, kruti su na ribi a o dalekim zabacajima mozes da mastas. Te stapove prodaje brend i da ne pise Shimano kostao bi 2 hiljade a ne 5-6

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao alivio 12 ft 3 lb.po meni odlican stap za te pare.imao sam na njima okume longbow.na Miki sam prebacivao sajlu lagano,a pojedinci nisu mogli sa boljim stapovima i masinama (tipa bblc) ni da dobace.tako da shoga po meni nisi u pravu.
Link to comment
Share on other sites

sto se tice masinica  Dam Quick Sls 570 Fd

mislim da je u tom cenovnom rangu a odlicna masina

stap po meni bolje neki poloan komplet lepo ocuvan u tom cenovnom rangu ovo sto si nabrojao vec su ti rekli da je najniza klasa ovih brendova .

prologic cc30,cormoran uk carp stara serija eliminator ,itd.

Jel ti to pokusavas da prodas svoj komplet ili sta ? :) ahahha :D salim se malo.. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...