Jump to content

Dmpt Feedstim


Recommended Posts

Čuo sam se sa Robertom ima negdje još do 20 kg na zalihi,sva pakovanja su ostala po 250 gm,dostava kako kaže je veliki problem,eventualno netko ako ide na ovu stranu da se organizira za više njih ili na neki način autobusom ,Ne znam smijem li staviti broj mobitela po pravilima foruma ako nekog zanima nek pita na PP? 

Link to comment
Share on other sites

Jane brate mili a gde si ti to bio svedok pomora ribe od dmpt-a aj zivota ti reci ako  nije tajna??? 

i kako si si zakljucio da i ako je bilo pomora da je to od dmpt-a??? 

jel citas sta pise ne od dmpt vec on nutre.covjek stavio 30ml na kilo i josh cjelu flasicu na spod mix na komercijali na takmicenje koje smo imali.u toku od sat vremena od kada je pobacio kantu spoda i par boila ,prevrnuli su su 7 sarana tacno,a njegove ruke zato sto je miksao spod su otekle i morali smo da ga nosimo u bolnici.da je prda tu reko bi vam istinu-mislim da je on tada bio na to takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je bio alergican na nesto,ja sam se polio s tim sranjem i nije mi nista bilo osim sto sam se tesko izluftirao.......A opet,koliki trebas biti genije pa kupiti toliko bocica i sve sjebati odjednom? 

Link to comment
Share on other sites

jel citas sta pise ne od dmpt vec on nutre.covjek stavio 30ml na kilo i josh cjelu flasicu na spod mix na komercijali na takmicenje koje smo imali.u toku od sat vremena od kada je pobacio kantu spoda i par boila ,prevrnuli su su 7 sarana tacno,a njegove ruke zato sto je miksao spod su otekle i morali smo da ga nosimo u bolnici.da je prda tu reko bi vam istinu-mislim da je on tada bio na to takmicenje.

Meni nije jasno kako je prezivio uopste? Takav da dodje na Pelagicevo, tesko da bi ga odnijeli samo u bolnicu. Kakav debil moras biti da ubacis 1 ipo bocicu N-Butyrica u 1kg mixa i jos u spod cijelu bocicu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Da se predstavim, moje ime je Robert i vlasnik sam webshopa CARP-IN.

Prije svega hvala na interesu za proizvod, vrlo je cijenjen u širokim masama ribolovaca, donedavno doslovno zabranjen za prodaju u EU!

Neke zalihe su ostale, te ih je moguće kupiti, jer nemam namjeru bacati ono što je ostalo od proizvoda!

Sva pitanja možete u inbox ili me jednostovano možete dobiti na mobitel.

 

Pozdrav administratoru prije svega te svim ribolovcima dobre volje!

 

Lp.

Link to comment
Share on other sites

Samo savjet Carp yo yo,vakumiraj višak,jako je osjetljiv i zgrudva se,u vakumu bude ok   :good: ,kao i mnoge druge komponente koje nam ostanu viška,jedina šansa je vakumiranje  da ne propadne

Ok hvala na info i savjetu usput. Mada pretpostavljao sam to jer i u opisu proizvoda pise da je izuzetno higroskopan pa tako da je ovo svakako dobra napomena i drugima koji uzmu ovaj proizvod.

 

Hvala Javore jos jednom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Da se predstavim, moje ime je Robert i vlasnik sam webshopa CARP-IN.

Prije svega hvala na interesu za proizvod, vrlo je cijenjen u širokim masama ribolovaca, donedavno doslovno zabranjen za prodaju u EU!

Neke zalihe su ostale, te ih je moguće kupiti, jer nemam namjeru bacati ono što je ostalo od proizvoda!

Sva pitanja možete u inbox ili me jednostovano možete dobiti na mobitel.

 

Pozdrav administratoru prije svega te svim ribolovcima dobre volje!

 

Lp.

Roberte

Prvo dobro dosao na forum.

Drugo na forumu postoji komercijalna soba u kojoj se proizvodjaci i trgovci reklamiraju!

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo savjet Carp yo yo,vakumiraj višak,jako je osjetljiv i zgrudva se,u vakumu bude ok   :good: ,kao i mnoge druge komponente koje nam ostanu viška,jedina šansa je vakumiranje  da ne propadne

A sta ako ga dobijes iz radnje vec zgrudvanog? Kao ja!Da li taj DMPT smrdi kao kiseli kupus u Julu? Sto se mene tice ja ga sigurno necu ni probati!

Link to comment
Share on other sites

A sta ako ga dobijes iz radnje vec zgrudvanog? Kao ja!Da li taj DMPT smrdi kao kiseli kupus u Julu? Sto se mene tice ja ga sigurno necu ni probati!

Proizvod je higroskopan i kao takav nema sanse da se ne zgrudva. I ja sam ga dobio zgrudvanog u bočici. I da, miriše kao kiseli kupus u julu :D

 

To sto se ugrudva je normalna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Dečki, čini mi se da vas je nek uradio, ne? :)

Ne čini ti se dobro. Normalna je stvar da se proizvod ugrudva. Zato se i preporučuje da se prvo razmuti sa likvidima pa tek onda da se sastavlja sa mixom.

 

To i na njihovoj stranici pise u opisu proizvoda. Ja sam to promasio prevest, kada sam prevodio o proizvodu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A sta ako ga dobijes iz radnje vec zgrudvanog? Kao ja!Da li taj DMPT smrdi kao kiseli kupus u Julu? Sto se mene tice ja ga sigurno necu ni probati!

Evo ti vidi sta oni odgovore kad posaljes e-mail sa upitom za proizvod i da li je normalno da se zgrudva.

 

http://i.imgur.com/Uqvz5Y3.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...