Jump to content

Dmpt Feedstim


Recommended Posts

Jel moze neko ko je koristio dmpt da napise iskustva sa istim.

 

Hvala unaprjed

Probao u više navrata, nit bolje nit lošije uzima,za konkretniji zaključak mi treba još vremena,ne volim popljuvat nit hvalit dok nisam siguran u nešto niti pisat o nečemu što ne mogu potkrijepiti s nečim,za razliku od nekih ovdje koji nisu zaslužili da im Pametnjaković išta odgovori,onda se i ne čudim da se na pp odgovara al hvala bogu ima i normalnih.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma odvalili su ribu gde god su pecali al malo sutra. Ovaj jedan pametnjakovic u pocetku pisanja veli da ce zapisivati zapazanja a sad mu se verovatno taj papir negde zagubio. Boze me sacuvaj.

Imas inbox pametnjakovicu a ne citas ga evo vec mjesec dana. Tamo sam ti objasnio svoja zapazanja! 

Jos da ti nije dupli profil na forumu, sve bi dobro bilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko ko je koristio dmpt da napise iskustva sa istim.

 

Hvala unaprjed

 Zeljko, kao i Javor mislim da mi treba malko vise vremena da ispitam dmpt da vidim neku razliku. 

Napravim boilu bez betaina i jede mi riba, a kujemo ga u zvijezde kako ne moze bez njeg u mixu.

Ovo nisam testirao puno pa ne mogu da kazem nista konkretno da li ili ne pravi toliku razliku u mixu i na kraju da li utice toliko na lovnost. 

 

Koliko si ga stavljao u dipu? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 11 months later...

Da li se neko malo duze bavio testiranjem ovog proizvoda, i do kakvog zakljucka je stigao? Tarik da li si bio uporan u testiranju?

Ma jok Gorane, ostalo mi od 5 bocica 4 pune :D 

Ja i betain ne stavljam u boile kad pravim u posljednje vrijeme, a na ovo skroz zaboravio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...