Jump to content

Molim Za Odgovor U Vezi Moderatora Janeta


Recommended Posts

Zasto JaneMk i dalje je bitan na ovom forumu i ima status moderatora kad se jasno pokazalo CINJENICAMA da koristi dva Nika na forumu i da nije iskren, Zasto to nije sakscionisano i oduzeto mu mesto na koje nema vise pravo posto je pokazao da  je dvolican a bogami i trolicani pre svega lazno je optuzivao ljude da su nesto uradili i ako nije podkrepio to dokazima?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice treba se izviniti javno jer odlicno me poznaje kao sto odlicno zna dali je kupio bilo sta od mene on licno tj.davormk koji ne postoji. A onda kao od leskovcanina. Znaci takav nemoze da bude na tom mestu. Meni nista ne znaci dali ce biti il nece biti moderator ali je sramota da koristi to mesto a svesno iznosi lazi.

 

A o njegovom znanju tj.googlanju neka ostali odluce i dali treba da uzimaju u obzir njegova misljenja na osnovu njegovih citanja ne licnih iskustava. Uostalom ja znam sto se toga tice sta treba citati a sta preskociti .

Ali za koristenje dva nika i optuzivanje to je kao zloupotreba sluzbenog polozaja .....

 

A jos nisam dobio a trazio sam javno te kako on kaze prepiske da vide svi ko laze. Znaci ne postoji nikakva kupoprodaja izmedju mene i janeta tj.davoramk. pa valjda su svi vidli da je jane pisao carpyoyo-u da je on davormk....

 

Ja sam se mogo raspravljati i ubedjivati i konstruktivno i ovako na forumu ali nikog nisam javno nazvao prevarantom ni lopovom i lazovom ili da ga za isto optuzujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neka mi se javi bilo ko ovde javno ako sam ga ja zajebo i prodao nesto sto nije bilo kako smo se dogovorili. Takav ne postoji jer sam prodao mnogo stvari preko ovog foruma i svi su bili zadovoljni kupovinom. I nemoj da mesate zabe i babe, nego javna ti i ti ili taj i taj je prodao to i to i nije kako su se dogovorili. Nisam u toku sta je ko pisao i brisao samo se zna sveko ovde ima privilegije i zasto. Ako neko ima nesto nek napise javno. Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Zasto JaneMk i dalje je bitan na ovom forumu i ima status moderatora kad se jasno pokazalo CINJENICAMA da koristi dva Nika na forumu i da nije iskren, Zasto to nije sakscionisano i oduzeto mu mesto na koje nema vise pravo posto je pokazao da  je dvolican a bogami i trolicani pre svega lazno je optuzivao ljude da su nesto uradili i ako nije podkrepio to dokazima?

jaka muda imati dva profila  na sajtu .....a recite mi ovi sto nisu moderatori sto trguju sa priborom pa napisu da je sve  ispravno  ocena 10/ 10 pa kad stigne oprema mjaaaaau.sta sa njim ? to je laz sa posledicom stete .a ako je jane taj davor ili kako vec sta koga briga jel ostetio nekog .mozda za interes foruma ima i jos koji lazni profil sta kao sve znamo clanove ? pa pola nema sliku i ima par postova .kad se napadne MASTERBIH odma se ukljuce par njih sa jednim posto.pa svako brani sebe .neznam biram reci ogorcen sam na sve ne na janeta  tarika ili peru miku  na sve . ponasanje je  na zavidnoj nulu .samo noz u ledja i ja pa ja .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba malo spustiti loptu. Svako od nas ima los dan pa tako i Jane,svi mi koji ga poznajemo znamo da nije los covek. Niko nije savrsen pa ni on najlakse je skinuti glavu (banovati). Ima par ljudi koji su u proslosti debelo zasluzili da budu banovani pa nisu. Leskovcanin ti sa Janetom resi to preko PP-a.
Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo Jane je puno doprineo ovom forumu i mnogima pomogao i to ne teba zaboraviti...

Slazem se u potpunosti sa ovim gore napisano.

Nije lepo to sto je Jane uradio , nije mu to nikako trebalo, to je za svaku osudu.

Jos je za vecu osudu prezentirati javno na forumu privatnu konverzaciju,to je nedopustivo. Ali ocigledno da pojedincima iz za njih samo poznatih razloga to pricinjava zadovoljstvo, u datom momentu izneti prljav ves da bi nekog zajebo.

To je podlo !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sasvim je normalno u ovo nenormalno vreme,kojeg je sve manje za ovaj nas hobi,da dodje do neslaganja na forumu,tj. sukoba misljenja.Slaganje obično slabije motiviše ljude od neslaganja.Dosta dobro zamisljenih tema jednostavno zamre.Pri slaganju imate manje toga što bi ste rekli.Ne trosite vreme da bi nekom sudili.Ima puno lepih tema na forumu koje treba razraditi.Nemojte da forum bude farma.

Ovim postom nikog ne vredjam i ne prozivam,ako se neko nasao prozvanim,ja se izvinjavam :prijatelji:  :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba malo spustiti loptu. Svako od nas ima los dan pa tako i Jane,svi mi koji ga poznajemo znamo da nije los covek. Niko nije savrsen pa ni on najlakse je skinuti glavu (banovati). Ima par ljudi koji su u proslosti debelo zasluzili da budu banovani pa nisu. Leskovcanin ti sa Janetom resi to preko PP-a.

Neznam ni o cemu se radi, samo sam skontao da sam ja kao navodno nekog zajebo. Pa ako je tako neka covek javno napise ako ima sta da napise i da zavrsimo sa tom temom. Nije lepo klevetati nekoga a posle se praviti lud kao da nije nista bilo. To dali je doprineo forumu ili nije u ovom slucaju nije tema. Svako i malo normalan nebi dopustio da se neko zajebava i to javno da ga optuzuju za nesto sto nije. 

Link to comment
Share on other sites

Neznam ni o cemu se radi, samo sam skontao da sam ja kao navodno nekog zajebo. Pa ako je tako neka covek javno napise ako ima sta da napise i da zavrsimo sa tom temom. Nije lepo klevetati nekoga a posle se praviti lud kao da nije nista bilo. To dali je doprineo forumu ili nije u ovom slucaju nije tema. Svako i malo normalan nebi dopustio da se neko zajebava i to javno da ga optuzuju za nesto sto nije. 

citao sam taj deo teme i mislim da je u pitanju cist afekat i da je receno iz ciste gluposti i da nema veze sa mozgom ... Ali u svakom slucaju netreba nikoga tako javno klevetati . Jedno izvinjenje za leskovcanina i ganica od strane janeta i ruka ruci i idemo dalje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neznam ni o cemu se radi, samo sam skontao da sam ja kao navodno nekog zajebo. Pa ako je tako neka covek javno napise ako ima sta da napise i da zavrsimo sa tom temom. Nije lepo klevetati nekoga a posle se praviti lud kao da nije nista bilo. To dali je doprineo forumu ili nije u ovom slucaju nije tema. Svako i malo normalan nebi dopustio da se neko zajebava i to javno da ga optuzuju za nesto sto nije. 

Leskovcanin potpuno sam saglasan sa tobom u vezi optuzbi,pogotovo ako nisu istinite. Ako to nije tacno(optuzbe) Jane bi trebao da vam uputi izvinjenje i da resite to kako dolikuje. Jedno je sigurno posle ovog svaka tema koja krene u ovom smeru bice zakljucavana,Tarik i Jane su napravili cirkus od foruma sa tom temom i to se sigurno nece ponoviti. Prosto necu dopustiti da dve ( ili vise) usijane glave unistavaju nesto sto je godinama stvarano. Ovaj nas forum ima lepu reputaciju i necemo dozvoliti da je neko kvari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa ovim gore napisano.

Nije lepo to sto je Jane uradio , nije mu to nikako trebalo, to je za svaku osudu.

Jos je za vecu osudu prezentirati javno na forumu privatnu konverzaciju,to je nedopustivo. Ali ocigledno da pojedincima iz za njih samo poznatih razloga to pricinjava zadovoljstvo, u datom momentu izneti prljav ves da bi nekog zajebo.

To je podlo !

Privatnu konverzaciju sa facebooka mogu da iznesem gdje god hocu i kad god hocu. Posebno ako je u pitanju dokaz da mene neko pokusava da napravi budalom.

 

Privatne poruke sa foruma ostaju privatne i po pravilniku skoro svakog foruma je kaznjivo ih iznositi. Medjutim ovo je bila poruka i dokaz sa fejsa gdje jedno sa drugim nema apsolutno nikakve veze.

Ne bih uopste iznosio to ni kao dokaz ali kad me neko pokusava napraviti budalom, eh onda ne prezam ni od cega da dokazem da takav nisam. Apsolutno me ne interesuje tada kakve cu dokaze da iznesem kako bi i toj osobi licno dokazao da samnom nema igranja na takav nacin. I nisam samo ja trebao da ispadnem budala nego mnogi drugi.

 

Ali tako nece da moze!

 

Nakon svega vidjenog mogu samo da kazem da ovaj forum ima dosta fleksibilnosti i u mnogo cemu nam se popusta, ukljucujuci i mene samog.

Ne znam zasto je to tako, ali uvodjenjem banovanja u nekom periodu, dan, dva, tri, sedam ili 15 ili mjesec bi neke od nas spustilo na zemlju. A za ovakve prekrsaje kao sto je Jane ucinio na svakom forumu drugom bi dobio ban na IP adresu tako da vise ne moze ni da se ubaci na stranicu, a kamoli da se preregistruje.

 

Ljutio se neko ili ne, Jane je kao moderator ima dva profila na forumu. Pokusao je da slaze sve na forumu, pravio bukvalno budalama par ljudi i uz duzno postovanje ma koliko on doprinio ovom forumu, on je na to sve sto je uradi ranije , sa ovim ponasanjem sam pljunuo. Niko ga nije tjerao na to.

 

Nadalje, da se obratim i glavnom adminu, posto me spominje.

 

Ne smatram uopste da sam ja napravio ikakav cirkus od teme. Nisam uopste ja zapoceo tu pricu da proizvod (u ovom slucaju Shimano masina) koji nije kako treba ni izasao i dosao na police, apsolutno ne valja i nisam ja taj koji je negativno pricao o proizvodu, a da ga ocima svojim nisam vidio.

Nisam ja taj koji je na toj istoj temi donosio polu informacije i netacne navode jos vise iskrivljavao da bi na kraju ispalo po mom.

Zna se vrlo dobro ko je pisao da se rucka na Ultegri iskrivila, pa smo kasnije dosli do podatka da ustvari masini nije bilo nista i da radi u savrsenom stanju.

 

Mozda je Jane doprinio forumu u proslosti. Ali sa ovakvim pisanjem o priboru licno meni je poljuljao misljenje o njemu samom kao covjeku i upitnik mi je iznad glave da li stvarno Jane zna toliko o priboru ili je to samo rekla kazala, citanje po sajtovima i takve stvari. Da hoce slagat, vidjeli smo. Da hoce pokusat da ljude pravi budalama i to smo vidjeli. Da hoce prenijet netacno informaciju, i to smo vidjeli.

 

Pa sta da ja ili neko deseti vise mislim o njemu i njegovom znanju?

 

Sta da neko ko tek pocinje sa ribolovom i cita o novitetima, uzme pa cita Janeta i njegove nerealne postove zasnovane na rekla kazala, procitala pa prenijela?

Sta da pomisli?

Eto de realno sjednite pa razmislite i napisite.

Jel realno da covjek ni na jedno postavljeno pitanje nije imao odgovor nego je to bilo preskakanje teme i pumpanje licnog ega nekim podatcima koji uopste nisu vezani za temu? Jel realno da covjek trubi da ne valja Super Slow oscilacija od 50 namotaja, a da pri tome nije nikada imao masinu koja tako namotava i pri tom kaze da je to sranje?

Ako je to realno onda ne znam....

 

Mogao bih ovako do ujutro, ali fakat ne dam da me neko pravi budalom, po mom skromnom misljenju kada se nesto pise na forumu, onda to treba biti potkrijepljeno dokazima i iskustvom. A ne napamet prenositi ili nesto tvrditi sto nema puno veze sa istinom.

 

No hard feelings ali ja sam jednostavno takav. Neko me voli, mnogi me mrze, ali nit sam dobra vila niti zelim biti.

 

Bistro svima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Privatnu konverzaciju sa facebooka mogu da iznesem gdje god hocu i kad god hocu. Posebno ako je u pitanju dokaz da mene neko pokusava da napravi budalom.

 

Privatne poruke sa foruma ostaju privatne i po pravilniku skoro svakog foruma je kaznjivo ih iznositi. Medjutim ovo je bila poruka i dokaz sa fejsa gdje jedno sa drugim nema apsolutno nikakve veze.

Ne bih uopste iznosio to ni kao dokaz ali kad me neko pokusava napraviti budalom, eh onda ne prezam ni od cega da dokazem da takav nisam. Apsolutno me ne interesuje tada kakve cu dokaze da iznesem kako bi i toj osobi licno dokazao da samnom nema igranja na takav nacin. I nisam samo ja trebao da ispadnem budala nego mnogi drugi.

 

Ali tako nece da moze!

 

Nakon svega vidjenog mogu samo da kazem da ovaj forum ima dosta fleksibilnosti i u mnogo cemu nam se popusta, ukljucujuci i mene samog.

Ne znam zasto je to tako, ali uvodjenjem banovanja u nekom periodu, dan, dva, tri, sedam ili 15 ili mjesec bi neke od nas spustilo na zemlju. A za ovakve prekrsaje kao sto je Jane ucinio na svakom forumu drugom bi dobio ban na IP adresu tako da vise ne moze ni da se ubaci na stranicu, a kamoli da se preregistruje.

 

Ljutio se neko ili ne, Jane je kao moderator ima dva profila na forumu. Pokusao je da slaze sve na forumu, pravio bukvalno budalama par ljudi i uz duzno postovanje ma koliko on doprinio ovom forumu, on je na to sve sto je uradi ranije , sa ovim ponasanjem sam pljunuo. Niko ga nije tjerao na to.

 

Nadalje, da se obratim i glavnom adminu, posto me spominje.

 

Ne smatram uopste da sam ja napravio ikakav cirkus od teme. Nisam uopste ja zapoceo tu pricu da proizvod (u ovom slucaju Shimano masina) koji nije kako treba ni izasao i dosao na police, apsolutno ne valja i nisam ja taj koji je negativno pricao o proizvodu, a da ga ocima svojim nisam vidio.

Nisam ja taj koji je na toj istoj temi donosio polu informacije i netacne navode jos vise iskrivljavao da bi na kraju ispalo po mom.

Zna se vrlo dobro ko je pisao da se rucka na Ultegri iskrivila, pa smo kasnije dosli do podatka da ustvari masini nije bilo nista i da radi u savrsenom stanju.

 

Mozda je Jane doprinio forumu u proslosti. Ali sa ovakvim pisanjem o priboru licno meni je poljuljao misljenje o njemu samom kao covjeku i upitnik mi je iznad glave da li stvarno Jane zna toliko o priboru ili je to samo rekla kazala, citanje po sajtovima i takve stvari. Da hoce slagat, vidjeli smo. Da hoce pokusat da ljude pravi budalama i to smo vidjeli. Da hoce prenijet netacno informaciju, i to smo vidjeli.

 

Pa sta da ja ili neko deseti vise mislim o njemu i njegovom znanju?

 

Sta da neko ko tek pocinje sa ribolovom i cita o novitetima, uzme pa cita Janeta i njegove nerealne postove zasnovane na rekla kazala, procitala pa prenijela?

Sta da pomisli?

Eto de realno sjednite pa razmislite i napisite.

Jel realno da covjek ni na jedno postavljeno pitanje nije imao odgovor nego je to bilo preskakanje teme i pumpanje licnog ega nekim podatcima koji uopste nisu vezani za temu? Jel realno da covjek trubi da ne valja Super Slow oscilacija od 50 namotaja, a da pri tome nije nikada imao masinu koja tako namotava i pri tom kaze da je to sranje?

Ako je to realno onda ne znam....

 

Mogao bih ovako do ujutro, ali fakat ne dam da me neko pravi budalom, po mom skromnom misljenju kada se nesto pise na forumu, onda to treba biti potkrijepljeno dokazima i iskustvom. A ne napamet prenositi ili nesto tvrditi sto nema puno veze sa istinom.

 

No hard feelings ali ja sam jednostavno takav. Neko me voli, mnogi me mrze, ali nit sam dobra vila niti zelim biti.

 

Bistro svima.

Dzaba dajes ban na ip adresu ... Ja mogu menjati svoju ip adresu na svakih 30 sekundi i nikad nemozes  da saznas iz koje drzave pisem :) I registrujem se sa 100 ip adresa ovde i opet isti djavo .Hocu da kazem da Nije  to resenje isterati nekog sa foruma, jbg svako od nas je napravio cirkus barem po jednom na odredjenim temama. Meni je stvarno nekad simpaticno kad se sudare 2-3 razlicita misljenja u razlicitim situacijama pa malo sukoba , sve je to draz ovog foruma . Mozda  da popustite svi pomalo i resite ko ljudi ovu intrigu , jer ako se budete i dalje nastavljali nikud nevodi . Jane bi trebao da se izvini ako je iznosio dezinformacije , mislim to bi bilo ljudski da uradi i onda nastavite raspravu ali o Ultegri :) Drugarski 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...