Jump to content

MAK KRAP ELITE CUP MAVROVICA 2009


Recommended Posts

JEDNOSTAVNO ZATECEN !!!

Ovoliku kolicicinu ljubaznosti i gostoprimljivosti nisam nigde doziveo ! Pa ljudi, stigli smo dve ekipe vece pre takmicenja u nameri da se naspavamo u shatorima razapetim na jezeru, ALI Jane i Zoran to ne dozvoljavaju vec nas smeshtaju u planinarski dom. Domacin doma, vojnicki kreveti na sprat, cista posteljina , wc-ei cistiji nego u hotelu

domaca komova rakija iz zamrzivaca...brrr kakva je.. .

Ambijent na jezeru, cistoca vode, mesta za pecanje (meni naravno zapadne kosina za pecanje pod rucnom prepuno kamenja - kao mesecev pejzaz, a pored nas Prda i Srki box kao da je smeshtaj u Hajatu, osh ladovinu, osh travicu , osh cunce , osh ravno a i mesto za roshtilj, a shator ispod borova u ladovini....) jednom recju LEPO BRE !

Takmicenje ko takmicenje, hrani bacaj pipaj trazi, proradilo na baku, Melegove pelete prashkastu, i malo kuvanih partikli sa shecercem i to bi bilo to.

Zoranu, Janetu i ostalima koji su nas ovako docekali ugostili i ispratili jedno veliko HVALA !!!

Link to comment
Share on other sites

Kako nisam stigo da se odmorim a vec novo takmicenje evo malo i ja da napishem.

Prvo da se zahvalim svim srpskim ekipama koji iako su znali da je divlja voda i da nece biti puno sharana doshli su nas isposhtovati shto je najveca blagodarnsot koja ja i Zoki smo mogli dobiti.Svaka cast na profesionalnosti u vezi pecanja,satnice i svega ostalog.Cak je bilo malo i mesta za prezentaciju spirita da se ljudi iz mk malo bolje upoznaju sa ovim shtapovima.Trudili smo se koliko nam teren dozvoljavao da stignemo sve da bude kako treba.

Cestitke pobednicima i nadam se da ce im trofej ostati za uspomenu i secanje sa jednog lepog druzenja.

Josh da napomenem da su gosti nesebicno delili savete u vezi pecanja,mamaca,tehnike i taktike sa svima onima koji su bili zainteresovani.

 

Josh jednom svaka cast svima

Link to comment
Share on other sites

Deki je sve rekao.O domacinima i organizaciji je suvisno bilo sta reci.Ljudi su sve organizovali i odradili za svaku pohvalu!!!Voda divlja,pomalo izlovljena,a ono starog sarana sto je ostalo je bilo nemoguce uhvatiti.U svakom slucaju ambijent i druzenje za svaku pohvalu.Ovom prilikom bih pozdravio sve dobre ljude koji su nas tako lepo docekali i koji su nam dolazili u goste onih 3 dana.
Link to comment
Share on other sites

CESTITKE pobednicima TAURUNUM 1 :happy-wavemulticolor:

Dugogodishnje iskustvo u saranolovu i na takmicenjima ekipama iz Srbije donelo i rezultat.

To je bar savrseno jasno.

Hvala ekipama koje su svima nesebicno podelili svoje iskustvo i znanje. Trebace nam :p

 

Pozdrav svima do naredne prilike.

Link to comment
Share on other sites

Da ne ponavljam sve ,ono sto su rekli pre mene sve je tako samo ko nije doziveo ne moze da shvati kakav smo docek imali.Bilo je napeto do zadnjeg sata se nije znalo ko ce pobediti .Cestitke svima ,pobednicima,organizatorima a narocito ekipama desno od nas (B7 I B8 pozicije) koji su nas nemilosrdno hranili makedonskim specijalitetima .Takvo gostoprimstvo treba doziveti,jos da je matori lisac iz jezera hteo da jede...Pozdrav za makedonce i nadam se da cemo im uzvratiti gostoprimstvo uskoro. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Evo i ja da dodam neku,mada je skoro vech sve recheno.Organizacija je bila za 10-ku.Nesha i ja smo imeli relativno dobru poziciju,ali ja i moja tvrdoglavost je uticala loshe po ekipu-trzhio sam ribu na pogreshnom spodu.tek drugi dan sam se prebacio na Neshin plato i to je urodilo jednom ribom,shto je za ovakvu vodu,relativno isposhchenu,ipak neshto.Drago mi je shto sam upoznao nove ljude,lepo smo se druzhili sa domacom ekipom i naravno sveukupni osechaj takmichenja,s ozirom da se ne takmichim je OK.Specijalni pozdrav za Janeta i brachu Makedonce :clap:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...