Jump to content

12 , 12.6 ili 13 ft shtap ?


rott

12 , 12.6 ili 13 ft shtap ?  

53 members have voted

  1. 1. 12 , 12.6 ili 13 ft shtap ?

    • 12
      18
    • 12,6
      14
    • 13
      21


Recommended Posts

Do sada sam tvrdio da je najbolji shtap na svetu - onaj koji ti ponajvishe odgovara.

E sad, koja duzina shtapa uistinu odgovara malom , srednjem ili dvometarskom coveku?

Slushao sam dosta mishljenja i polemisanja na tu temu, od ljudi cije mishljenje uvazavam i onih drugih.

Kakvo je vashe mishljenje?

Link to comment
Share on other sites

Prvo pravilo da nema pravila.Trebalo bi da 12 odgovara nizem coveku ali i tu opet sve zavisi od duzine njegovih ruku,od daljine rolerhultera do zadnjeg dela shtapa.Evo ja sam mislio da meni odgovara 12-ica i to se u najvishe slucaja i dokazalo medjutim sad sam uzo 13-icu i super odgovara.Znaci i kako shtap zabacuje,pa kilaza coveka,pa koje je shtap akcije itn itn.Po meni nema pravila sve dok se shtap neuzme u ruke i neisproba.
Link to comment
Share on other sites

Bespredmetna tema, toliko je sam izbor individualan i nema nikakve veze sa visinom i tezinom, a isti modeli toliko variraju po performansama kako im se menja duzina da je to strasno. Tesko pitanje, da je u pitanju jedan model pa da se svi izjasne sta misle, ovako.....?????
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Do sada sam tvrdio da je najbolji shtap na svetu - onaj koji ti ponajvishe odgovara.

E sad, koja duzina shtapa uistinu odgovara malom , srednjem ili dvometarskom coveku?

Slushao sam dosta mishljenja i polemisanja na tu temu, od ljudi cije mishljenje uvazavam i onih drugih.

Kakvo je vashe mishljenje?

Ova ti je dobra sa visinom,slatko se nasmejah :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...