Jump to content

SPORTEX SPOD 3,95


Recommended Posts

Mozda si i u pravu ali kakva je razlika izmedju vrhunskih shtapova?Nijanse koje puno koshtaju nas ribilovce zarad neke teznje ka novom i boljem , ne naviknesh se josh na to shto imas a vec nas vuche da uzmemo novo i uslovno recheno bolje.Mislim da greshimo . :think: :think: :think: :think:
Link to comment
Share on other sites

E po meni je to jedan od najboljih spodova,ako ne i najbolji!!

 

Na osnovu cega?

 

Zato što postiže vrlo lako velike daljine a ne lomi kičmu,uglavnom nije potrebno imati velike bacačke sposobnosti jer štap doslovno baca sam od sebe :D

Je li to dovoljan odgovor?

Link to comment
Share on other sites

Ne, meni nije adekvatan odgovor Tamara,daj malo detaljnije o tom spodu,da li si bacala sa njim ,kako to baca sam od sebe ,da li ga neko koristi koga znash i kakva su mu iskustva .Shtap je jako zanimljiv pa daj da saznamo shto vishe o njemu. :think: :think: :think: :think:

 

ps;nemo se svadzate

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako,štap probali i Stipe i ja kad smo bili na Šumbaru.

Štap je mekši nego bilo koji spod kojeg smo do sada probali ali postiže lakoćom nevjerojatne daljine,pogotovo to tvrdim za sebe jer ja i nisam neki bacač ;)

Igrom slučaja na drugom jezeru je naš prijatelj Truli isto naišao na taj štap i mislio da taj ne može tako daleko jer nije tvrd ali kad je probao lagano zabaciti nemalo se iznenadio gdje je raketa odletjela(s tim da je bacio sa pola snage samo da vidi kako baca)

Sada kad sam bila u Zwolle-u na sajmu opet sam čula samo hvalospjeve o tom štapu i naručila iz UK jedan za nas.

Nema ih gotovih nego se moraju naručiti.

E da još ne zaboravim i Valentić ga koristi već jako dugo i prezadovoljan je sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...